آپدیت رایگان Pixelmator برای نسخه‎ی آیپد موجود است

همانطوری که قول داده شده بود، از امروز شما می‎توانید ظاهر عکس‎های خود را تغییر دهید، افکت‎های جالب برای تصاویر به کار ببرید و بسیاری از کار‎های دیگر را با استفاده از Pixelmator برای آیفون انجام دهید. این اپلیکیشن به عنوان یک آپدیت رایگان برای Pixelmator برای آیپد موجود است، Pixelmator حالا یک اپلیکیشن جهانی است که هرگونه آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 8.3 یا بالاتر را پشتیبانی می‎کند.

6

Pixelmator یک اپلیکیشن طراحی گرافیک کامل برای ویرایش عکس‎ها، نقاشی برای آیفون است و اندکی همان قدرتی را دارد که نسخه‎ی آیپد آن دارد. نه تنها در این آپدیت این اپلیکیشن دارای ابزار قدرتمند Repair همانند با نسخه‎ی آیپد است، بلکه همچنین یکسری ویژگی جدید نظیر ابزار جدید Distortو یک ابزار کاملا جدید Clone است که از فریم وورک متال اپل در iOS 8 کمال استفاده را می‎کند.

در نتیجه، این ابزار جدید به طرز شگفت انگیزی سریع و به روانی فریم وورک متال سربار اضافی کتابخانه‎ی گرافیکی منبع باز (overhead of Open GL) را از بین می برد و در اختیار توسعه گران دسترسی نزدیک به متال به GPU، قرار می‎دهد.

Pixelmator برای آیفون دارای تمامی افکت‎های تصویری و فیلتر‎هایی که شما در نسخه‎های آیپد و مک عاشق آن‎ها شده‎اید می‎باشد، نظیر ابزار روتوش کردن پیشرفته برای حذف بی نقص اشیاء ناخواسته از تصاویر.

2

شما عاشق ویژگی‎های جالب دیگر نظیر روش‎های ترکیب سازی متفاوت، یک ابزار نقاشی برای ایجاد تصاویر آب رنگ، یک انتخاب کننده‎ی تصویر، یک قطره چکان چشم (eyedropper – یکی از ابزار ویرایشی در برنامه‎های گرافیکی)، یک ابزار متنی برای اضافه کردن متن دلخواه و بسیاری از موارد متعدد دیگر، خواهید شد.

و درست است، Pixelmator برای آیفون از فایل‎های لایه بندی شده‎ی فوتوشاپ هم پشتیبانی می‎کند و به شما اجازه می‎دهد لایه‎های خود را برای ایجاد ترکیبات واقعا پیچیده ایجاد کنید.

طیفی از قلم‎ها در منوی روتوش برای نقاشی روی تصاویر با انگشت وجود دارد که توسط آن می‎توانید تصاویر را اصلاح و یا موارد دیگری را انجام دهید. همه چیز گفته شده است و شما بیشتر از صد قلم در اختیار خود دارید نظیر یک ابزار smear برای ملایم کردن لبه‎ها.

و حالا که این اپلیکیشن در دستگاه‎های iOS و مک‎ها وجود دارد، Pixelmator برای آیفون دارای ویژگی یکپارچگی مهم پلت فرمی از هم نسخه‎ی آیپد و هم نسخه‎ی مک است، نظیر iCloud Drive, Handoff و یک اکستنشن جالب که به شما اجازه می‎دهد از ابزار ویرایش عکس قوی این اپلیکیشن درست از درون اپلیکیشن پایه‎ی Photos در iOS 8 استفاده کنید.

تصاویر بیشتری را در زیر مشاهده و بررسی کنید

3

4

5

گزارش تغییرات Pixelmator 2.0.1 برای iOS:

ویژگی‎های جدید

•    Pixelmator حالا برای آیفون موجود است.
•    ابزار Distort قدرت گفته از فریم وورک متال که به شما اجازه‎ می‎دهد مناطقی از تصویر خود را بچرخانید، جمع کنید و تغییرات دیگری دهید.
•    ابزار Clone که به شما اجازه می‎دهد مناطقی از تصویر خود را کپی کنید.
•    ویژگی جدید Repair Selection که فورا نواحی انتخاب شده را تعمیر می‎کند.

دیگر اصلاحات و برطرف سازی باگ‎ها

•    اشکال از پیش طراحی شده‎ی و استایل‎های متنی بیشتری برای شما وجود دارد که می‎توانید از بین آن‎ها انتخاب کنید.
•    ما همچنین تمپلیت‎های لایه‎بندی جدیدی را اضافه کرده‎ایم.
•    تنظیمات جدید تطبیق Hue که به شما اجازه می‎دهد ظاهر Light Leak و افکت‎های Bokeh را سفارشی کنید.
•    اینترفیس پیشرفته‎تر شده‎ی ابزار حالا به شما اجازه می‎دهد در حین فرآیند تعمیر آن را لغو کنید و درصد پیشرفت آن را مشاهده کنید و در حالیکه هنوز در حال تعمیر است همچنین پالت لایه را مخفی کنید.
•    شما حالا می‎توانید بیشتر از هزار درصد در‎حالیکه نقاشی می‎کنید اگر دوست دارید به داخل تصویر خود زوم کنید.
•    کار با لایه‎های شکلی و متنی حالا بسیار سریع‎تر است.
•    فونت‎ها آنطوری که باید باشد حالا مرتب شده‎اند، یعنی براساس حروف الفبا.
•    شما حالا می‎توانید درجه‎ی رنگ را در حین تغییر به همراه تعادل رنگ سفید با ابزار قطره چکان چشم مشاهده کنید.
•    شما حالا می‎توانید در هر session ایجاد شده از طریق AirDrop بیشتر از یک تصویر را به اشتراک بگذارید.
•    قبلا یک لایه‎ای که تازه ایجاد شده بود در بالای پالت لایه‎های نمایان می‎شد، حالا در بالای لایه‎ی انتخاب شده قرار می‎گیرد.
•    شیوه‎ی نمایش در حالت تمام صفحه که نوار پایینی اینترفیس را مخفی می‎کند.
•    قبلا، منو‎های popover بعد از چرخاندن دستگاه مخفی بودند، ما این قضیه را درست کردیم.
•    ما آخرین ابزار‎های توسعه‎ی نرم افزاری Stylus به روز رسانی کرده‎ایم تا تجربه‎ی نقاشی بهتری به شما ارائه دهیم.
•    اپلیکیشن خیلی غیرمنتظره زمانی که در حالت خواب در حین تعمیر قرار داده می‎شود، بسته می‎شد که دیگر این امر به چشم نمی‎خورد.
•    ما همچنین کارآیی کلی اپلیکیشن را افزایش داده‎ایم تا شما بتوانید از یک فرآیند بسیار بی نقص‎تر ویرایش عکس بهره ببرید.

همانطور که قبلا اشاره شد، Pixelmator برای آیفون بدون هیچ هزینه‎ای برای افرادی که نسخه‎ی آیپد این نرم افزار را خرداری کرده‎اند، موجود است.

این برنامه‎ی 98.7 مگابایتی هرگونه آیفون، آیپاد تاچ یا آیپد دارای iOS 8.3 یا بیشتر را پشتیبانی می‎کند. چیزی که شما میبینید دقیقا آنچه است که این اپلیکیشن انجام می‎دهد و این برنامه ویژگی‎های پیشرفته را پشت خرید‎های درون اپلیکیشنی مخفی نمی‎کند.

Pixelmator به قیمت 4.99 دلار در آپ استور موجود است.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.