بازی Flappy Bird در حال بازگشت به App Store

بنابر گفته منابع رسمی: بازی Flappy Bird در حال بازگشت به App Store است. در چند ماه اول امسال و چندی قبل، بازی Flappy Bird جایگاهی مستحکم پیش کاربران iOS و Android که به دنبال یک بازی راحت برای سرگرمی بودند، داشت. در نتیجه‎ی فیزیک مشکل بازی، این عنوان به یک اندازه چالش‌برانگیز و خسته کننده بود اما به این علت که به نظر می‌رسید بازی به‌جای اینکه احساس پیروزی در بازیکنان ایجاد کند بیشتر آنها را خشمگین می‌نمود، توسعه‌دهنده، Dong Nguyen، تصمیم گرفت آن را از Apple App Store و Google Play حذف کند. پس از اینکه اخیراً اشاره شد که بازی Flappy Bird ممکن است بازگشتی شکوهمند داشته باشد، هر چند با اینکه او تأیید کرده که در آینده این اتفاق روی خواهد داد اما مطابق پست او در توییتر «به این زودی‌ها نخواهد بود».

به‌عنوان تنها توسعه‌دهنده از ویتنام، در پی موفقیت بازی Flappy Birds ، او تبدیل به فردی مشهور در کشور زادگاه خود شد اما این چیزی نبود که او از آن لذت ببرد. با شهرت و بختی که یک شبه نصیب او شد تقریباً بی‌قراری سراغش آمده بود ولی به نظر می‌رسد که الآن از دوره آرامش و استراحت خود لذت می‌برد و درحالی‌که سر و صدای حذف بازی خوابیده است، به بازگشت می‌اندیشد.

بازی Flappy Bird

بازی Flappy Bird

بازی Flappy Birds چنان جایگاه سترگی در دنیای بازی های راحت داشت که پس از حذف آن از بازار های Android و iOS، مردم حتی سعی کردند دستگاه‌های خود را که این عنوان روی آن نصب بود با قیمت بالا به‌صورت آنلاین به فروش برسانند.

در کنار افرادی که قدری از توسعه بازی های مشابه بازی Flappy Birds درآمد کسب نمودند، گزارش شده است که شخص Nguyen مقدار شگفت‌انگیز 50 هزار دلار در روز تنها از تبلیغات درآمد داشته است و هر چند او خود را فردی صادق و حامی توسعه بازی های مستقل و نه مستقلاً به دنبال درآمد، معرفی کرده است، این داستان موفقیت به‌صورتی که بسیاری از توسعه‌دهندگان تنها می‌توانند رویای آن را داشته باشند.

بازی Flappy Bird

در حال حاضر می‌دانیم که این بازی بازمی‌گردد، تنها سؤالی که باقی می‌ماند، این است که چه زمانی. با اینکه شایعاتی وجود دارند که این محصول تحت نام متفاوتی دوباره ظهور می‌کند، باید صبر کنیم و ببینیم توسعه‌دهنده اسرارآمیز این عنوان چه چیزی در سر دارد اما خوشبختانه، او برای بازگرداندن بازی Flappy Bird به قدرت لذت‌بخش و شکوه سابق، مناسب به نظر می‌رسد.

آیا شما منتظر بازگشت بازی Flappy Bird هستید؟

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا