بازی Forrest Gump به سبک بازی Temple run

فورست گامپ یا درخشش تام هنکس یکی از برترین فیلم های تاریخ هالیوود است که در رتبه بندی IMDB جز صد فیلم برتر تاریخ دنیاست . کمتر کسی است که این فیلم را ندیده باشد . اما وقتی داستان این فیلم را بررسی می کنیم به نظر نمی آید چیزی قابل بازی کردن باشد آن هم روی گوشی موبایل ! درست است بسیاری از فیلم های جدید گاهی چنان هیجان آور و پر پیچ و خم هستند که گاهی حتی برای بازی شدن ساخته می شوند . اما Forrest Gump چیزی جدا از این مجموعه فیلم هاست . پس چطور تبدیل به یک بازی هیجان آور شده است؟

بازی Forrest Gump

یکی از کوچکترین شگفتی های این بازی شباهت آن به بازی معروف دونده معبد است اما با شعار معروف این فیلم “Run Forest Run” . روند بازی نیز شباهت بسیاری به بازی های Temple run و سبک های این چنینی دارد شما باید در طول بازی با جمع کردن سکه ها امتیاز بگیرید و از تصادف کردن با اجسام اجتناب کنید . یکی از مهمترین ویژگی های بازی شباهت کارکترها ، فضا و اجسام درون بازی به خود فیلم است و اگر از کارکترهای فیلم لذت برده اید حتما گرافیک و موسیقی این بازی شما ار جذب خواهد کرد . هر چند که داستان بازی مشابه داستان فیلم نیست اما بی انتها بودن آن و ساعت ها سرگرم شدن با آن ، بازی Forrest Gump را به یکی از بهترین بازی ها تبدیل کرده است .

بازی Forrest Gump

اما در مورد قیمت بازی هر چند این بازی تولید شده توسط جنرا موبای رایگان است اما در طی بازی به ابزارهایی نیاز دارید که بایستی آن ها را خریداری کنید . پس یا ساعت ها سرگرم می شوید ( سکه جمع کنید ) یا از طریق فروشگاه آن ها را خریداری می کنید . مثلا برای خرید یک شکلات بزرگ 70 دلاری فقط 0.99 دلار هزینه می کنید .

بازی Forrest Gump

اتفاقات غیر مترقبه ای که در بازی می افتد شما را تا حدودی به داستان فیلم می کشاند و  نمی شود گفت که بازی کاملا از خط سیر داستان فیلم جداست . شاید همین اتفاقات کوچک باشد که شما را ترغیب کند یکبار دیگر دی وی دی این فیلم را تهیه کرده و ببینید .

برای دانلود این بازی می توانید از اینجا اقدام کنید .

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا