دسته‌ها
بازی آیفون

بازی Jewel Mash : یک بازی بسیار هیجان انگیز!

بازی Jewel Mash

بازی Jewel Mash یک بازی تازه و رایگان که خیلی هم مهیج است! در بازی Jewel Mash شما ماجراجویی رمزآلودِ دزد دریایی‌تان را با رفتن به یک جزیره‌ی زیبا شروع می‎کنید. جزیره‌ای که پر شده از صندوق‌های گنج خیره کننده که در آنها چیزهای خوب و مختلفی پیدا می‎شود؛ یک دزد دریایی چاقِ ترسناک که یک غافلگیری برایتان دارد و سایر بناهای جذاب این سرزمین که انتظار شما را می‎کشند.

بازی Jewel Mash

هر جزیره چندین مرحله دارد که به عنوان سنگ نمایش (1و2و3 ..و غیره) داده می‎شوند و شما می‎توانید در هر کدامشان بالای 3 ستاره را بدست بیاورید. وقتی که یک سنگ را تصاحب می‎کنید، بعدی را در حین رفتن به جزیره نفس گیر مرحله‌ی بالاتر، به عنوان جایزه دریافت خواهید کرد! به طور اساسی، در بازی Jewel Mash هم مانند نمونه‎های دیگر باید 3 عدد جواهر را با هم مچ کنید اما یک توییستی وجود دارد و آن اینکه در حین ارتقا دادن رتبه‎یتان با چندین مانع مختلف برخورد می‎کنید که باید از آنها رد شوید. موانعی مانند بلوکه‎ها، زنجیرها و سوراخ‎ها در بازی تخته‌ای. بعد از آن برای این فتح‎های بی نظیرتان حتی خیلی بیشتر امتیاز می‎گیرید. امکان ندارد حوصله‌یتان از بازی Jewel Mash سر برود!

بازی Jewel Mash

در ضمن اگر هر زمانی در حین بازی Jewel Mash گیر کردید، power-up هایی قدرتمندی در برنامه گنجانده شده تا شما را از هر موقعیت مضطرب کننده‎ای که در آن گیر کرده‌اید، بیرون آورده و به بُرد بازی برگرداند. یکی از چیزهایی که این بازی را از نمونه‎های دیگر متمایز می‎کند، عدم نیاز به داشتن زمان‎سنج است. البته که می‎توانید زمان‎سنج داشته باشید اما مهم این است که مجبور نیستید. که از نظر من، خیالتان راحت است و می‎توانید هر چقدر که می‎خواهید زمان مصرف کنید. مطمئنا بازی Jewel Mash اصلا قابل زمین گذاشتن نیست آنقدر که هیجان انگیز است. از آنجا که بازی کردنش سخت نیست برای تمام سنین مناسب است و در عین حال خیلی هم سرگرم کننده خواهد بود.

یکی از بهترین جنبه‎های بازی Jewel Mash ، از نظر من، خاصیت ذخیره خودکار آن است. همه‌ی ما مطمئنا روزهایی را پای این بازی سپری می‎کنیم که نمی‎توانیم از آن دست بکشیم و در عین حال باتری اصلا شارژ ندارد و خاموش می‎شود. خوب، این مشکلی نخواهد بود چون تمام بازی شما ذخیره خواهد شد. می‎توانید بین دستگاه‎های مختلف نیز سوییچ کنید. یک روز را روی آیپد بازی کنید و ادامه‌اش را روی آیفون. هر طور که بخواهید؛ این بازی به طرز شگفت انگیزی مناسب و راحت است. و حتی برای بهتر شدن، می‎توانید با دوستانتان در جنگ‎ها رو در رو شوید. برادری دارید که همیشه در مدرسه از شما باهوش‎تر بوده؟! حالا وقت آن است که به او خودِ واقعیتتان را نشان بدهید! با دوستان و دشمنانتان بجنگید تا تعیین شود که چه کسی بهترین خرد کننده (masher) در شهر است!

بازی Jewel Mash سه مُد مختلف را به شما پیشنهاد می‎دهد: کلاسیک، محاکمه زمان (time trial) و نبرد. بنابراین شما یا می‌توانید در حالی که روی مبل لم داده‎اید، مد کلاسیک را (بدون محدودیت‎های زمانی) انتخاب کنید. یا در مُد هیجان انگیز time trial، بالاترین رتبه بندی خود را مرتبا تغییر دهید و یا با بهترین دوستانتان در حالتِ نبرد (battle) جنگ کنید.

در حال حاضر 150 نوع مرحله‌ی مختلف و مهیج در بازی Jewel Mash وجود دارد که البته هر روز به تعدادشان اضافه می‎شود، پس مطمئن باشید که هرگز از این بازی خسته نخواهید شد. در نهایت، دوست دارم در مورد گرافیک بی‎نظیر و شگفت‎آوری که در بازی Jewel Mash استفاده شده، صحبت کنم. هنرمندانی که مراحل این بازی را طراحی کرده اند، بسیار مجلل بوده اند و مطمئنا این حس را به شما منتقل می‎کنند که انگار از زمین بر آورده شده و به دنیای جادویی و افسانه ای دزد دریایی jewel mash حمل شده‌اید. من بازی Jewel Mash را به تمام کسانی که ازبازی‎های مچ کردنی لذت می‎برند، پیشنهاد می‎کنم. چون رایگان است، تازه است و هیجان انگیز و می‎توانید در آن مدام رتبه‎تان را بالا و بالاتر ببرید. به همین دلیل به شما توصیه می‎کنم که هر چه زودتر رتبه‎تان را افزایش بدهید و از بقیه جلو بزنید چون به زودی همه بازی Jewel Mash را برای گذراندن وقت و بالا بردن رتبه‎شان انتخاب خواهند کرد.

برنامه‎ای که ارزش داشتن دارد: از اینجا دانلود کنید.

apps4review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *