بازی Shatter Alley ، بازی شکستن آجر مبتنی بر موسیقی

در سال 1976، Woz یک بازی شکستن آجر بر اساس مفهوم پونگ خلق کرد. این سبک از بازی منجر به ایجاد تعداد بسیار زیادی از بازی‌های مشابه ،به ویژه بازی محبوب Super Breakout گردید.

بازی Shatter Alley

بررسی بازی Shatter Alley

بازی Shatter Alley یک بازی شکستن آجر است که بر اساس همین سبک است و دارای یک لیست پخش موسیقی است، بنابراین شما می‌توانید همراه با ضرب آهنگ موسیقی، آجرها را منفجر کنید…

در بازی Shatter Alley ، بازیکنان محدود به استفاده از راکت نیستند، در عوض می‌توانید با ضربه زدن روی صفحه، مسیر توپ را منحرف کنید. تا زمانی که توپ به پایین تر از “خط قرمز مرگ” نرسیده است، می‌توان با آن به آجرها ضربه زد.

خط قرمز، صفحه بازی را از قسمت کنترل جدا می‌کند، اما از طرفی محل نهایی برای سقوط آجرها هم هست. اگر هر آجر به خط قرمز مرگ برخورد کند، بازی به پایان می‌رسد.

هنگامی که یک توپ برای اولین بار به یک آجر برخورد می‌کند، آن را به همان رنگ تبدیل می‌کند. توپ‌های دارای رنگ مشابه، آجرهای مقابل و پشت خود را می‌شکنند. بازیکنان می‌توانند با شکستن آجرها با توپ‌های هم رنگ، امتیاز اضافی کسب کنند.

بازی Shatter Alley

هنگامی که یک توپ به سقف برخورد می‌کند، سرعت سقوط آجرها افزایش می‌یابد. اگر زمانی که هیچ توپی در صفحه نیست، به زیر خط قرمز ضربه بزنید، آجرها را یک ردیف پایین می‌آورد. می‌توانید از این ویژگی زمانی استفاده کنید که سقف در معرض دید است و شما نمی‌خواهید ریسک کنید و به آن ضربه بزنید.

هیچ محدودیتی برای تعداد توپ‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید وجود ندارد. برای اضافه کردن یک توپ، به صفحه بالای خط قرمز ضربه بزنید. هنگامی که یک توپ وارد بازی می‌شود، ناپدید نمی‌شود مگر اینکه به زیر صفحه نمایش سقوط کند.

شما در هر بازی فقط می‌توانید سه توپ را ببازید، بنابراین با دقت تعداد توپ‌هایی که می‌خواهید فعال کنید را انتخاب کنید.

بازی Shatter Alley

تم‌های بصری بازی Shatter Alley ، با آهنگ در حال پخش مرتبط است. هر آهنگ دارای تم، تنظیمات، رنگ‌ها و جلوه‌های بصری خاص خود است. 12 آهنگ مختلف از موسیقی الکترونیک تا ترنس وجود دارد. برخی از آهنگ‌ها را حتی می‌توان در آیتونز خریداری کرد.

بازیکنان، سطح بازی را به همان شیوه تنظیم لیست پخش موسیقی، سازماندهی می‌کنند. موسیقی تا زمانی که شما در بازی می‌باشید ادامه می‌یابد. شما می‌توانید مراحل مجزای بازی را بر اساس یک روند خاص موسیقی، به صورت تصادفی و یا با غیر فعال کردن آهنگ‌هایی که نمی‌خواهید بشنوید، پیش ببرید.

بازی Shatter Alley به قیمت 2.99 دلار برای آیفون، آیپد و آی پاد تاچ در دسترس است.

بازی Shatter Alley را امروز در فروشگاه اپل دانلود کنید.

آیا از بازی‌های شکستن آجر لذت می‌برید؟ آیا بازی Shatter Alley را دانلود خواهید کرد؟

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا