ویژگی جدید پلی استیشن 4 : بدون داشتن بازی آنرا با دوستانتان بازی کنید

تکنولوژی سونی روز به روز در حال پیشرفت است . اما ویژگی جدیدی که به معرفی آن می پردازیم یک ویژگی منحصر به فرد و هیجان آور برای دوستداران بازی های گرانقیمت پلی استیشن 4 است . در نمایشگاه گیم اسکم سال جاری سونی از نسل جدید بازی هایی رونمایی کرد که در کمتر از چند ماه دیگر به لیست بازی های پلی استیشن 4 اضافه خواهند شد . ویژگی جدید این بازی ها اشتراکی کردن آن ها با دوستان بدون اینکه دوست شما نسخه بازی را در اختیار داشته باشد بود .

پلی استیشن 4

مدیران سونی بر این باورند که به این طریق فروش بازی های این نسل را ارتقاع می دهند ( برعکس تفکری که وجود دارد ) . ان ها بر این اعتقاد هستند که یا اشتراک گذاری یک بازی با دوستان تان و بازی کردن همزمان آن ها با شما و لذت بردن آن از بازی حس خرید آن را فردی که بازی را ندارد به وجود می آید . این حس لذت از بازی گاهی با هر نوع اسم جذاب یا ویدیو های آنلاین بازی در فرد به وجود نمی آید .

سونی بزودی این ویژگی را فعال خواهد کرد که بتوانید از هر جایی و هر نوع بازی که روی پلی استیشن 4 قابل اجرا باشد را صرفنظر از تولیدکننده یا شرکت منتشر کننده بطور اشتراکی بازی کنید . برای اینکار فقط باید اکانت پلی استیشن پلاس داشته باشید .

پلی استیشن

اما قدرت این شیوه فراتر از این چیزی است که گفته شده به وسیله این سیستم اشتراکی می توانید هم گروهان خود را مدیریت کنید و حتی به افرادی که در انجام بازی ضعیفن کمک کنید و بازی را به آن ها یاد بدهید . می توانید در بازی های خاص کنترل مناطقی را در دست بگیرید یا اینکه یکی از شخصیت های بازی هم گروه خود مدیریت کنید . این سیستم که مربی مجازی هم نام دارد می تواند در بسیاری از بازی های پلی استیشن 4 به کار گرفته شود .

یکی از دلایل راه اندازی این سیستم توسط سونی افزایش محبوبیت سرویس پلی استیشن پلاس و ایجاد محیط بازی آنلاین مشابه Xbox LIVE است .

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا