دریافت برنامه مدیا استریم توسط اپل تی وی جدید

به گزارش اپل سنتر ,  اپل تی وی جدید به تازگی نرم افزار مدیا استریم یا پخش رسانه ای محبوب Plex را دریافت می کند ، و رسما توسط ITWorld اعلام شده است که نسخه آی او اس آن اواخر هفته گذشته وارد اپل تی وی شده است.

Scott Olechowski بنیان گذار Plex گفته است که : ” ما بسیار هیجان زده هستیم که برنامه خود را برای کاربران اپل تی وی ارائه می دهیم . این دستگاه یه دستگاه با عمر طولانی در میان کاربران خواهد بود و حضور برنامه ما در آن ما را بسیار ذوق زده کرده است. “

Olechowski افزود که Plex برای اپل تی وی no-brainer. است .

او گفت : ” ما هم مانند کاربران منتظر این اتفاق بزرگ هستیم و توسعه دهندگان نیز مشتاقانه به دنبال ارائه نسخه tvOS آن هستند ، Olechowski همچنین در جمله کوتاهی گفت این برنامه ویژگی سرچ جهانی را برای اپل تی وی خواهد داشت.

Apple-TV-4-image-001

Universal search یا جست و جوی جهانی به کاربران اپل تی وی اجازه می دهد از سراسر منابع جهانی همچون فروشگاه های iTunes ، Netflix و Hulu محتوای خاصی را پیدا کنند همچنین توسعه دهندگان می توانند این نرم افزار را در توئیتر به اشتراک بگذارند.

@APPLEOFFIClAL صفحه توئیتر آن است و جمله مربوط به آن نوشته است که ” تلویزون بعدی نرم افزار اجرا می کند.” چه کسی Plex را روی اپل تی وی می خواهد.

Olechowski گفته است که : هیچ سوالی در مورد اینکه آیا ما قادر خواهیم بود Plex را در پلت فرم ها ارائه دهیم نشده است . چندین راه متعدد برای آن وجود دارد که ما براساسا tvOS SDK بتوانیم به آن دست یابیم . ما در حال حاضر بهترنی مسیر را برای آغاز کار جدی Plex در نظر گرفته ایم ، در حالی که گزینه های متعددی پیش روی ما وجود داشت.

اپل تی وی جدید به وسیله HDMI 1.4از Dolby Digital Plus 7.1 پشتیبانی می کند ، که این پردازنده نسبت به Dolby Digital 5.1 بهبود های بسیاری داشته است ، بنابرین برنامه هایی مثل Plex باید بتوانند از این پیشرفت صوتی استفاده کنند.

نسخه Plex موجوبد در آیفون و آیپد به کاربران اجازه می دهد تمامی ویدیو ها ، موزیک ها ، برنامه های تلویزونی و مجموعه تصاویر خود را سازمان دهی کنند ؛ و به وسیله برنامه رایگان Plex که یک سرور رسانه ای روی مک و ویندوز نیز محسوب می شود به صورت فول اسکرین محتویات را تماشا کنند.

طرفداران اپل تی وی مدت زیادی است که برای دستگاه خود در خواست برنامه ای را با قابلیت مدیریت و پخش مدیا فایل ها داده اند ، اما تا به حال هرگز این اتفاق نیفتاده است.

من یکی از کاربران مشتاق Plex برای آی او اس هستم و بسیار از این بابت هیجان زده ایم . در حقیقت اگر اپل تی وی جدید از Plex. پشتیبانی نمیکرد و مثل مدل قبلی توانایی سازمان دهی آن وجود نداشت شاید آن را خریداری نمی کردم.

آیا شما هم از حضور Plex در اپل تی وی جدید هیجان زده هستید؟

Pictured above: Plex’s iOS app, available free in the App Store.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا