ویژگی‌های بازی Pocket God vs Desert Ash

بازی Pocket God vs Desert Ash؛ پیگمی ها را در طول استراتژی بازی می کشد

طرفداران Pocket God باید توجه داشته باشند ، کمپانی که بازی هایی با مضمون کشتن کوتوله ها یا پیگمی ها طراحی می کند ، تیمی را با Desert Ashes تشکیل داده است. و شعار آن ها Pocket God vs. Desert Ashes می باشد.

ویژگی های این بازی ها دارای یک استراتژی آشنا است، هنگامی که دزدان مزاحم به جزیره ای که شما حاکم آن هستید حمله می کنند و کوتوله ها برای مبارزه آماده می شوند.

2.Pocket-God-vs-Desert-Ashes-3

به جای اینکه منتظر بمانید که لیزر را به مغز آن ها بتابانید و آن ها را از اقیانوس آویزان کنید و طعمه ماهی ها کنید ؛ پیگمی ها تصمیم می گیرند کنترل سرنوشتشان را به دست بگیرند و در برابر مهاجمان بجنگند.

چیزهایی که در Pocket God vs Desert Ash اضافه شده است این است که ، پلیرها می توانند متحدان خود را برای مبارزه با دشمنان براساس نوبتی که در نظر گرفته شده است ارسال کنند. ساختمان هایی که شما می سازید برای شما و متحدان شما نوعی سنگر محسوب می شود تا از خود محافظت کنید.

وقتی که تیم شما حمله می کند ، جنبه های موجود در Pocket God واقعا درخشان است.

کوتوله ها نیزه ها را پرتاب می کنند و با خنده های ریز سر و صدا ایجاد می کنند ؛ شما می توانید یک نمای نزدیک از کاراکترهایی که به آن ها علاقه دارید داشته باشید. کاراکترهایی مثل Ooga، Booga، Nooby، Dooby و شخصیت های مورد علاقه من یعنی، Klik و KLAK.

3.Pocket-God-vs-Desert-Ashes-2

علاوه بر شخصیت های اصلی ، کوتوله ها با برخی از دشمنان قبلی خود نیز تیم تشکیل داده اند از جمله زامبی های کوتوله و کوسه های لیزری که قبلا دشمن پیگمی ها بودند اکنون یار آن ها هستند.

به علاوه به کارگیری T-Rexes، Dodo Birdsو Jellyfishبه شما کمک می کند در مقابل لندنی ها مبارزه کنید. ویژگی های بازی یک سیستم شب و روز است ، با شرایط آب و هوایی که از نظر تنوع کامل است و در زمین جنگ رخ می دهد.

هنگامی که شما لندنی ها را در طول بازی تک نفره نابود می کنید ، می توانید با دوستان خود نیز در نسخه های چند نفره مشارکت کنید و از چندین ساعت بازی با همکاری دوستان لذت ببرید.

Pocket God vs Desert Ash برای آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ به قیمت 4.99 دلار در دسترس است.

می توانید آن را از آپ استور همین امروز دانلود کنید: Download it in the App Store today.

چه فکری درباره این بازی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا