عکس های آنی با دوربین Polaroid Snap

معرفی دوربین Polaroid Snap توسط شرکت پولارید

هنوز هم در حسرت آن روز هایی هستید که گرفتن یک عکس با استفاده از دوربین های پولارید و در آن واحد ( البته تقریبا در آن واحد ) نسخه چاپ شده آن را به دوستانتان نشان دادن یک کار جالب و جذاب بود؟

خب ، شرکت پولارید هنوز هم اینجاست  و به تازگی دوربین Polaroid Snap را معرفی کرده است ، یک دوربین دیجیتالی که می تواند بدون وقفه عکس ها را گرفته و همان موقع چاپ کرده و به شما تحویل دهد ، و جالب این که برای انجام آن نیاز به هیچ گونه جوهری هم ندارد.

hngf

حقه ای در این محصول به کار رفته استفاده از تکنولوزی پرینت بدون جوهر یا Zero Ink printing است که توسط کمپانی ZINK توسعه یافته است

به جای استفاده از جوهر ، این دوربین از کاغذ پرینت مخصوصی استفاده می کند که در آن از بلور های رنگ فیروزه ای و زرد و قرمز ، تحت پوشش محافظتی پلیمری استفاده شده است . پرینتر مجهز به تکنولوژی ZINK به کار رفته در دوربین Polaroid Snap می تواند با فعال کردن این کریستال ها ، یک عکس تماما رنگی به شما تحویل دهد.

اندازه عکس ها 2 اینچ در 3 اینچ است – که گاهی به آن ها اندازه کیف پولی نیز گفته می شود- که با این که اندازه ای کوچک است ، برای به خاطر سپردن یک خاطره به یاد ماندنی به اندازه کافی مناسب به نظر می رسد.

در حالی که این قابلیت بدون جوهر بودن به نظر مفید می آید، سوالی که برای ما باقی می گذارد، قیمتی است که ZINK برای کاغذ های ویژه اش در نظر خواهد گرفت ( چون که این کاغذ ها به خاطر پشت چسبناکی که دارند، می توانند به عنوان برچسب هم استفاده شوند ). شما می توانید یک بسته 50 تایی از این ورق های 2 در 3 اینچ شرکت ZINK را با قیمت 24.99 دلار از سایت آمازون خریداری کنید.

اگر دلتان می خواهد، می‌توانید این عکس ها را در اندازه های بزرگتر نیز بعدا چاپ کنید ، چون که دوربین Polaroid Snap میتواند عکس هایی با کیفیت 10 مگاپیکسل گرفته و در حافظه microSD ذخیره کند. این دوربین توانایی استفاده از کارت حافظه هایی تا اندازه 32 گیگ را دارا می باشد. دوربین این گوشی قابلیت عکس گرفتن در حالت های مختلفی چون رنگی و سیاه و سفید و طرح قدیمی را دارد ، می توانید برای گرفتن selfie زمان مشخصی برای آن تعیین کنید و همچنین از قابلیت Photo Booth نیز بهره مند است که می تواند در مدت 10 ثانیه 6 عکس پشت سر هم از شما بگیرد.

دوربین Polaroid Snap در 4 رنگ سیاه ، سفید ، قرمز و آبی در دسترس خواهد بود و با قیمتی معادل 99 دلار در سه ماهه آخر سال 2015 برای عموم عرضه خواهد شد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا