آماده سازی تولید آیپدهای جدید بزرگ تر با ویژگی صفحه ضد بازتاب

به گزارش سایت  بلومبرگ، تولید کنندگان شرکت  اپل در حال آماده سازی خط تولید نسل بعدی آیپد ایر و آیپد مینی با صفحه نمایش رتینا هستند. تولید آیپد ایر 2 با صفحه نمایش 9.7 اینچ در حال حاضر آغاز شده است و با توجه به سایت های منبع آغاز به کار این تبلت اواخر سه ماهه سوم یا اوایل سه ماهه چهارم سال بعد می باشد.  تولید آیپد مینی 2 با صفحه نمایش 7.9 اینچی نیز گفته می شود به زودی آغاز شود.

تاریخ تولید هر دو تبلت در ماه آگوست خواهد بود البته شایعاتی هم وجود دارد که نشان می دهد تولید آیپدهای جدید تا اواخر پاییز ( مثلا ماه اکتبر) تاخیر داشته باشد و این به علت رویداد مهم معرفی آیفون 6 در تاریخ 9 سمپتامبر می باشد.

ipad_air_2_replica_touch_id

 

با توجه به پوشش ضد بازتاب که جز ویژگی های جدیدی است که به تبلت آیپد ایر 2 شرکت اپل افزوده شده است ممکن است این محصول  با برخی مشکلات مربوط به تولید مواجه شود که عرضه آن را به تاخیر بیندازد . گفته می شود که این ویژگی جدید موجب خواهد شد که صفحه نمایش راحت تر دیده شود.

به گفته کاربران:

اپل قصد دارد برای راحت تر دیده شدن صفحه نمایش از صفحه نمایش ضد بازتاب استفاده کند اما ممکن است این ویژگی یک سری محدودیت هایی را برای سایز بزرگ تر آیپ ایر یعنی آیپد ایر 2 به همراه داشته باشد.

با توجه به شایعات اخیر، آیپد ایر2 و نسل دوم آیپد مینی رتینا هر دو تقریبا همان ویژگی های آیپدایر و آیپد رتینای کوچک را خواهند داشت . در طراحی  آیپد ایر 2 ممکن است برخی تغییرات  جزئی از جمله پنجره مشبک جدید  مربوط اسپیکر با یک ردیف سوراخ بزرگ تر و ایجاد فرورفتگی در دکمه های مربوط به صدا دیده شود.

انتظار می رود هر دو تبلت با پردازنده سریع تر A8 و سنسورهای لمسی کارآمدتر عرضه شود. دوربین 8 مگاپیکسلی آیپد ایر 2 آن بهبود یافته تر می باشد.

 

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا