اپل در حال آماده سازی 68 میلیون آیفون 6 برای عرضه اولیه

اپل هرگاه می خواهد یک آیفون جدید عرضه کند ، مشکل تولید تعداد اولیه آن را داشته است ، اما این باربعد از خبر انتشار آیفون در ماه سپتامبر (شهریور) و هیجان مردم از شنیدن این خبر ، اپل تصمیم به آماده سازی 68 میلیون دستگاه آیفون 6 برای تولید اولیه کرد، که تعداد متوسطی به حساب می آید ، همانطور که میلیون ها نفر مشتاق خرید اولیه این محصول در سر تا سر جهان هستند و روز شماری آن ها برای داشتن این محصول صورت میگیرد ، باید بگوییم که اپل تصمیم گرفته است تا در مقابل کاربران با کمبود محصول مواجه نشود و ما امیدواریم این اتفاق رخ ندهد .

با توجه به تعداد زیاد کاربران استفاده کننده از محصولات اپل ، تقاضای بیشتری برای تولید آیفون 6 از سوی این کشور ها صورت گرفته است و به نظر می رسد اپل بعد از عرضه ی اولیه ، قطعاً تولیدات خود را گسترش خواهد داد .

f

با گذشت هر سال ، اعتیاد کاربران برای خرید آیفون بیشتر می شود ، با تسلط یافتن اپل در جهان فن آوری ، به نظر میرسید که تعداد رقم کاربران هر سال گسترش پیدا می کند ، به خصوص که در این سال اپل قرار است در دو نوع مختلف یعنی 4.7 و 5.5 اینچی محصول خود را عرضه کند . به نظر می رسد همه ی این تلاش ها برای ساختن در دو اندازه متفاوت به این دلیل بوده است که اپل بتواند نه کاربری را از دست بدهد بلکه به استفاده کننده گان از محصول خود نیز اضافه کند . چه آن هایی که با اندازه استاندارد و متوسط یعنی 4.7 موافق هستند و چه آن هایی که به دنبال داشتن آیفونی بزرگ تر از 4 اینچ بوده اند ، این از هر دو جهت عملیات مفیدی به حساب می آید . برخی از تحلیلگران بر این باورند که ممکن است تعداد زیادی از کاربران که به دلیل اندازه کوچک آیفون های قبلی به سمت دستگاه های اندرویدی رفته بودند ، اما این بار با تولید اندازه بزرگتر یعنی 5.5 اینچ دوباره به سوی iOS برمی گردند .

Apple-logo-NYC1

بعد از این که اپل در سپتامبر 2013 نتوانست پاسخگوی کمبود تولید اولیه خود باشد و باعث شد دیگران را تا حدودی از خود نا راضی کند ، با این وجود این بار اپل تولید اولیه خود را بیش از دو برابر نسبت به آیفون 5s کرده است . مشخص نیست که آیا این رقم فقط مربوط به محصول 4.7 اینچی است یا این که این رقم مریوط یه دو نسخه با هم می باشد .

این بود از بحث ما در مورد این مطلب ، و باید منتظر بمانیم که آیا بعد از این همه سر و صدا در مورد عرضه آیفون 6 ،  اپل می تواند رضایت کامل کاربران را به دست آورد ؟  آیا فروش نسخه 4.7 اینچی بیشتر خواهد بود یا 5.5 اینچی ؟  شما جز کدام دسته هستید و کدام اندازه را می پسندید ؟

Redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا