قابلیت Scrapbook برای استفاده کودکان زیر 13 سال از فیسبوک

در روز سه شنبه فیسبوک برای والدینی که عکس‎های کودکان و خردسالان زیر 13 سال آن‎ها در این شبکه اجتماعی قرار دارد، راهی بهتر برای سازماندهی این تصاویر معرفی کرد یعنی Scrapbook.

2

این ویژگی که در اپلیکیشن‎های موبایل فیسبوک برای iOS و آندروید در ایالت متحده ظاهر شده است، به کودکان زیر 13 سال که به حالت عادی اجازه ایجاد یک پروفایل برای خود را در فیسبوک ندارند، اجازه می‎دهد که حضور رسمی در این شبکه اجتماعی، البته بدون وجود یک پروفایل واقعی، داشته باشند.

ارزیابی داخلی فیسبوک نشان داد که 65 درصد والدینی که در این پلت فرم عکس فرزندان خود را به اشتراک می‎گذارند، شریک زندگی خود را در این تصاویر برای به اشتراک گذاری این عکس‎ها با دوستان او تگ می‎کنند.

مدیر محصولات فیسبوک دان باراک (Dan Barak) گفت “همین والدین همچنین به ما گفتند که آن‎ها می‎خواهند تصاویر کودکان خود را در جایی جمع آوری کنند که در طول سال‎های پیش رو با آن‎ها رشد کند.”

این کمپانی چنین می‎گوید که ایجاد یک Scrapbook به شما اجازه می‎دهد که تصاویر کودکان خود را تگ کنید و سپس بعد از آن این تصاویر به صورت خودکار به Scrapbook شما اضافه می‎شود. بدین شیوه، یک دفترچه خاطرات تصویری به همراه کودک شما بزرگ می‎شود.

اما ابتدا شما نیاز دارید برای کودک خود یک اکانت Scrapbook ایجاد کنید.

1

برای انجام این کار، وارد پروفایل خود شوید، بر روی گزینه About و سپس بر روی لینک “Family and Relationship” آهسته ضربه بزنید. دعوت نامه ایجاد یک Scrapbook باید آنجا دیده می‎شود.

بر روی Get Started آهسته ضربه بزنید و دستورالعمل‎ها را دنبال کنید.

اگر در حال حاضر یک کودک را به پروفایل خود اضافه کرده‎اید، باید آنجا یک گزینه به اسم “Add Scrapbook” در کنار اسم او وجود داشته باشد. شما باید کودک خود را به عنوان یک عضو خانواده (این رابطه خانوادگی تنها برای شما نمایان می‎باشد) برای قادر به ایجاد یک Scrapbook بودن، اضافه کنید.

همانطور که در بالا اشاره شد، این ویژگی جدید به اسم Scrapbook از امروز در ایالت متحده در اینترفیس وب و اپلیکیشن‎های موبایل فیسبوک برای آیفون و آندروید اجرا می‎شود.

اطلاعات بیشتر را می‎توانید در بخش مرکز کمک فیسبوک مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا