آموزش تبدیل قوطی چیپس Pringles به اسپیکر آیفون

ما در گوشی خود یک اسپیکر داریم که با وجود پیشرفت های خیلی زیادی که در گوشی صورت گرفته است به هیچ وجه اسپیکر آن به اندازه کافی پیشرفت نداشته است و نمی توان در یک جمع چندین نفر یک آهنگ را با صدای بلند گوش کرد و همه باید دور گوشی جمع شوند تا صدای آهنگ را بشنوند.

متاسفانه خرید یک اسپیکر جدا خیلی گران تمام می شود ، در این پست به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید یک جایگزین ارزان قیمت برای اسپیکر بسازید. در ساخت این دستگاه جدید یک ماده خاصی مورد استفاده قرار می گیرد که موجب می شود این روش خیلی جذاب باشد :  دستمال توالت!

حالا قبل از اینکه شما به این فکر بیفتید که نحوه ساخت این طرح را فراموش کرده اید و به یوتیوپ بروید و ویدیوی  baby Groot dancing  مربوط به گروه پنج جکسون را تماشا کنید ( اگر ندیده اید حتما توصیه می کنم ببینید.) لطفا به ما گوش کنید. این پست برای شما حس مفید بودن بیشتری از آنچه تصور می کنید به دنبال دارد.

اصلا تکنولوژی پیچیده و سختی در کار نیست. اینجا فقط وسیله ای می سازیم که صدا پس از پیچیدن در آن چندین برابر شده و بیرون بیاید.

Pringles-iPhone-speaker

 

این روش بسیار ساده و زیبا است. ما انتظار داریم که شما بتوانید مهم ترین جز این روش ساخت بلندگو یعنی قوطی چیپس ( یا هر قوطی دیگری مثل قوطی نوشابه)  را تهیه کنید ، آیا ما در بخش دیگر این پست به چیز دیگری اشاره کردیم؟

اوه بله ! علاوه بر قوطی چیپس یک رول دستمال توالت نیاز دارید.

کار خود را با ایجاد یک شکاف کوچک در نزدیکی انتهای قوطی چیپس شروع کنید. لازم نیاز خیلی بزرگ باشد فقط باید به قدری باشد که بتواند گوشی شما را نگه دارد. یک روش زیبا و آسان! فقط حواستان باشد هنگام کار انگشت خود را در آن فرو نبرید. در طول مدتی که این برش را روی قوطی چیپس ایجاد می کند دقت کنید . بعد از ایجاد شکاف رول توالت را در دست بگیرید.

Untitled-1

سپس یک دستمال به اندازه 14 اینچ برش دهید ، ما از شما نمیخواهیم که بروید و خط کش بیاورید و با دقت 14 اینچ را برش دهید ، ظاهرا این مقداری که برش می دهید باید طول مطلوبی باشد تا بتوانید آن را درون قوطی وارد کنید و صدا در آن بپیچد .

Untitled-3 (1)

فقط همه اینکار ها را انجام دادید یک اسپری رنگی متناسب با رنگ گوشی خود از یک مغازه مربوط به  لوازم آرایشی و بهداشتی بخرید و روی قوطی بزنید تا زیبایی آن نیز تامین شود. حالا شما توانسته اید یک پایه اسپیکر ارزان قیمت را پس از خوردن چیپس خود درست کنید.

دستمال توالت را به صورت منظم طبق عکس بالا وارد قوطی کنید و سپس گوشی خود را نیز روی شکاف قرار دهید.

 

Untitled-2

اگر شما دوست دارید زیبایی این اختراع خود را بیشتر کنید می توانید روی قوطی چیپس انواع شکل ها و مارک ها را کار کنید. بستگی به سلیقه خودتان دارد ما فقط به صورت اولیه درباره این اختراع جذاب و شاید کاربردی برای خیلی از شما نوشتیم.

Untitled-4

این وسیله را می توانید هرکجا که دوست دارید قرار دهید و سپس از آن استفاده کنید. و از صدای بلند آهنگ های خود لذت ببرید.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا