قابلیت پرینت گرفتن به ماکروسافت آفیس آیپد اضافه شد

همانطور که با خبر هستید چندی پیش ماکروسافت آفیس خود را در قالب برنامه‌ها iOS برای تبلت آیپد منتشر کرد. این اتفاق بسیار خوشحال کننده‌ای برای کاربران آیپد و محصولات اپل محسوب می‌شد، اما بعد از چند روز مشخص شد که این اپلیکیشن‌های مجموعه ماکروسافت آفیس فاقد قابلیت پرینت گیری از طریق AirPrint هستند.

ms_office_ipad_review_hero_2

بسیاری از ما دوست داریم از طریق آیپد خود به مشاهده، تغییر یا نوشتن اسناد برآییم و همچنین دوست داریم که به صورت مستقیم از طریق همان آبپد بتوانیم اسناد خود را پرینت بگیریم. راه‌حل‌های واسطه‌ای برای اینکار در همین مدت اخیر به وجود آمد و بعضا شما با چند اپلیکیشن پولی می‌توانستید با آیپد خود اسناد موجود در ماکروسافت آفیس را پرینت بگیرید. اما قدم اصلی را باید شرکت ماکروسافت برمی‌داشت و در قالب یک آپدیت این قابلیت را به مجموعه آفیس خود اضافه می‌کرد. امروز خوشحالیم که به شما خبر دهیم این اتفاق از جانب ماکروسافت رخ داده است.

 

امروز ماکروسافت آپدیتی برای مجموعه آفیس آیپد منتشر کرد که از این پس بتوان اسناد را به صورت مستقیم از آیپد پرینت گرفت. پرینت اسناد از طریق ویژگی AirPrint انجام می‌شود. اکنون کاربران می‌توانند اسناد مورد علاقه، صفحات گسترده و ارائه خود را از طریق پرینتر مجهز به وای فای پرینت بگیرند. این آپدیت برای اکسل، پاور پوینت و ورد در اپ استور قرار دارد.

گزینه‌های پرینت گیری مختلف و متنوع است و شامل همراه یا فاقد نشانه گذاری از ورد است، و می‌توان صفحات/ برگه‌ها/اسلاید‌ها را به صورت جداگانه پرینت گرفت.

ویژگی‌های جدید ماکروسافت آفیس آیپد

همچنین قابلیت‌های جدید به این اپلیکیشن‌ها نیز اضافه شده است، برای مثال پاور پوینت با این آپدیت می‌تواند به صورت هوشمند شما را راهنمایی کند تا عناصر را به صورت راحت‌تر بچینید، اکسل می‌تواند ستون‌ها و ردیف‌هایی هوشمند که خودشان اندازه مناسب را تشخصی می‌دهند و به صورت منظم ترتیب پیدا می‌کنند، بسازد. همچنین تعدادی از مشکلات و باگ‌های موجود در نسخه‌های قبل رفع شده و بهبود‌هایی در پایداری مجموعه ماکروسافت آفیس به وجود آمده است.

این اپلیکیشن‌های ماکروسافت آفیس در اپ استور رایگان هستند، اما اگر می‌خواهید بیشترین بهره (نوشتن و ویرایش اسناد) و قابلیت‌ها را داشته باشید باید به عضویت آفیس 365 درآیید. همچنین ماکروسافت وعده داده که بر روی آپدیت‌های جدید کار می‌کند و قرار است این مجموعه آفیس ارزشمند بر روی آیپد را غنی‌تر کند.

لینک دانلود مجموعه ماکروسافت آفیس برای آیپد:

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا