پیشرفت بیش از تصور ماشین اپل

اسناد رسمی نشان می‎دهند که پیشرفت ماشین اپل بیشتر از تصور بسیاری از افراد است

طبق گزارشات روزنامه‎ی گاردین، ماشین بدون راننده‎ی برقی اپل، دارای کد رمزی پروژه‎ی تیتان، بسیار به نسبت آنچه که بسیاری از افراد تصور می‎کرده‎اند، پیشرفته داشته است.این روزنامه اسنادی را به دست آورده است که نشان از این دارد که این کمپانی مستقر در کوپرتینو در حال حاضر در حال بررسی و پیدا کردن محل‎هایی برای تست خودروی خود است.

apple-carplay

مارک هریس (Mark Harris) از روزنامه‎ی گاردین گفته‎ است که این اسناد به صورت قانونی تحت یک درخواست سوابق عمومی به دست آمده است و آن‎ها نشان از مکاتبه‎ای بین مهندس اپل یعنیFrank Fearon و یکی از کارکنان شرکتی موسوم به GoMentum Station است که در آن وسایل نقلیه محرمانه مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

Fearon چنین نوشته است که “ما مایل به این هستیم که در رابطه با زمان و خالی بودن محوطه‎‌ی آزمایش اطلاعات لازم را داشته باشیم. ما امیدوار هستیم که پیش نمایشی از محوطه‎ی تست خودرو در قالب تصاویر داشته باشیم و شرحی در رابطه با نحوه‎ی استفاده از مناطق مختلف محوطه در اختیار ما قرار داده شود.”

GoMentum Station قبل از اینکه به پایگاهی با امنیت بالا برای تست خودرو‎‎های بدون راننده منطقه‎ای تبدیل شود منطقه‎ای ۵ هزار هکتاری نزدیک سانفرانسیسکو بوده است. هم شرکت مرسدس بنز و هم هوندا از این پایگاه برای تست ماشین‎های بدون راننده‎ی خود استفاده کرده‎اند.

گزارش امروز زمزمه‎ها در رابطه با گفتن اینکه اپل در حال کار بر روی یک خودروی برقی است را افزایش می‎دهد. این کمپانی اخیرا یک تعداد از مدیران رده اجرایی بالای صنعت خودروسازی را استخدام کرده است و طبق شایعاتی که شنیده می‎شود دیداری هم با کمپانی BMW داشته است.

هریس همچنین می‎گوید که روزنامه‎ی گاردین اسنادی را به دست آورده است که نشان از این دارد که تیم خودروسازی اپل در ساختمانی که کمتر تحت توجه‎ی عموم قرار دارد در شهر Sunnyvale ایالت کالیفرنیا مستقر شده است.

این ساختمان که در سال 2014 اجاره شده است، از کمپ جدید زیبای کمپانی سازنده‎ی آیفون چندین کیلومتر فاصله دارد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا