مراقبت از آیفون 6 با پوشش بسیار نازک Veil

برخی از مردم به حدی به نگه‌داری تلفن‌شان اهمیت می‌دهند که در اکثر مواقع واقعا به هیچ محافظی برای آن نیاز نخواهند داشت. معمولا این افراد ترجیح می‌دهند که از هیچ کاوری برای آیفون 6 خود استفاده نکنند تا طراحی زیبای اپل پوشیده نشود.

The-Veil
اما همواره ممکن است که روی این سطح آلمینیومی آیفون 6 خش یا سایش ایجاد شود که برای جلوگیری از آن به یک پوشش نازک نیاز است. پوشش Veil یکی از همین نوع پوشش‌های بسیار نازک موجود در بازار است.

این پوشش نازک‌ترین کاوری بود که تا به الان در طی تحقیقاتم توانسته‌ام پیدا کنم و فقط 0.35 میلی‌متر ضخامت دارد. البته شایعه‌ای راجع به موجود بودن یک کاور 0.3 میلی‌متری در بازار را هم شنیده‌ام که هنوز از آن مطمئن نیستم. پوشش Veil واقعا کاوری است که دقیقا 0.35 میلی‌متر ضخامت دستگاه را افزایش می‌دهد.

این پوشش از جنس پلی‌پروپیلن ساخته شده که در حدی محکم است که آیفون 6 شما را از ضربات محفوظ نگه‌دارد و در عین حال در حدی نرم است که بتوان به سادگی آن را روی آیفون قرار داد.

با این که یکی از نازک‌ترین کاور‌های آیفون 6 شناخته می‌شود به خوبی از لنز دوربین هم محافظت می‌کند. یک برآمدگی به ضخامت 0.7 میلی‌متر اطراف لنز را می‌پوشاند تا هنگامی که روی یک سطح صاف قرار می‌گیرد آسیبی به لنز وارد نشود.

در بخش کلید‌های سکوت، پاور و تنظیم صدا شیارهایی وجود دارد تا به سادگی به این کلید‌های آیفون دسترسی داشته باشید. قسمت پایین این کاور به جز در دو گوشه خالی است تا جلوی بلندگو و ورودی‌ها را نگیرد.

پوشش Veil به قیمت 15 دلار در رنگ‌های مشکی و آبی روی سایت آمازون موجود است. برای آیفون 6 پلاس هم این مدل پوشش به قیمت 16 دلار و در رنگ‌های مشکی و یخی از سایت آمازون قابل دریافت است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا