قاب محافظ آیفون که در مواقع خطر جان شما را نجات می‌دهد

قاب محافظ جدیدی برای آیفون ساخته شده که شما می‌توانید با استفاده از آن به صورت مخفیانه یک پیام هشدار اضطراری شامل محل شما به جایی که می‌خواهید بفرستید. این قاب محافظ در زمان خطر می‌تواند بسیار مفید باشد. در واقع با فشار دکمه‌ای که بر روی بدنه این قاب تعبیه شده اطلاعات شناسایی و محل شما به پلیس و یا سایر مسولان دیگر فرستاده می‌شود.

lifesavercase-730x469

نحوه کار این قاب محافظ

این محافظ پلی کربناتی در سمت راست خودش دکمه‌ای دارد که وقتی فعال شود می‌تواند مکان شما، اطلاعات شناسایی شما، میکروفون و دوربین دستگاه را به مقامات مربوط ارسال کند. وقتی چراغ ال ای دی روشن شد بدین معنی است که درخواست کمک شما ارسال شده است. اما این اپلیکیشن به صورت مخفیانه و در پس زمینه اجرا می‌شود، پس کسی که به شما حمله کرده نخواهد فهیمد که شما آن را فعال کرده‌اید.

قیمت این قاب محافظ آیفون

کسانی که در همین مراحل اولیه این کیس را پیش خرید کنند می‌توانند به قیمت 59 دلار این قاب محافظ جان را داشته باشند اما در  زمان فروش و ورود به بازار به قیمت 99 دلار به فروش خواهد رسید. قاب نجات دهنده با آیفون 4 به بعد سازگار است، و برنامه ریزی شده که در ماه آگوست به بازار وارد شود.

20140224095439-LSC_CLOSE

خالق این قاب آقای جان پاول است، جان پاول می‌گوید این ایده بعد از یک تجربه وحشتناک در زمانی که یک مرد سعی کرده بود دخترش را در راه مدرسه به خانه بدزد، به ذهنش رسیده و پس از آن شروع به ساخت این قاب محافظ جان کرده است. چندین انجمن مهم نیز همچون The National Coalition Against Domestic Violence، Veterans For Missing And Exploited Children، The National Network to End Domestic Violence از این قاب محافظ اعلام حمایت کرده‌اند و این کار را تایید کرده‌اند.

این قاب محافظ تا چند ماه دیگر و با در رنگ‌های مختلف به بازار خواهد آمد، مخترعین و متفکران زیادی در مورد موضوع چگونگی استفاده از گوشی هوشمند و ارتباط آن با امنیت انسان تلاش می‌کنند و وسایل جدید را اختراع می‌کنند. امیدواریم شما و هیچ کدام از عزیزانتان هیچ وقت نخواهید این قاب محافظ را فعال کنید، اما این قاب برای آرامش داشتن ذهن ارزشش را دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا