غرق شدگی و پیشانی بندهایی که از شما محافظت میکنند

برخی از حوادث غرق شدگی به سادگی  قابل پیش گیری هستند ، و یک وسیله پوشیدنی می تواند زمانی که بچه ها در حال شنا در استخر هستند از آن ها محافظت کند.

دستگاهی به نام “آیسوئیم باند” سنسوری با بلوتوث فعال است که هنگامی که کودکان شما مدت زمان طولانی ای زیر آب ماندند از طریق دستگاه   گوشی هوشمند به شما اطلاع می دهد. ابزارهای محافظتی شامل عینک ایمنی ، کلاه شنا می توانند برای شیک تر به نظر رسیدن  مجهز به پیشانی بند باشند.

iswimband

همچنین وسیله حفاظتی به شکل مچ بند نیز وجود دارد ، پس این وسیله  پوشیدنی که هم می تواند بصورت دستبند و هم بصورت پیشانی بند مورد استفاده قرار گیرد با اتصال به گوشی هوشمند هنگامی که فرد مورد نظر در خطر قرار بگیرد با هشدار روی اسمارت فون والدین را با خبر کند. این هشدار توسط رابط بلوتوث از آیسویم باند برای گوشی ارسال می شود و به گفته سازندگان حدود شعاع 30 متری توانایی پوشش دادن را دارد.می توان با هر اسمارت فون 8 آیسویمباند را پوشش داد و همزمان از همه استفاده نمود و برای هر کدام نامی مخصوص قرار داد.

غرق شدگی در کودکان

بنابرین شما می توانید هنگامی که یک بچه یا فرد غیر شناگر به صورت اتفاقی وارد آب می شود به وسیله این دستگاه های حفاظتی مطلع شوید. مثلا تصور کنید بابی و سوزی بچه های کوچک شما هستند که آنها را با خود به استخر می برید ، حال فرض کنید وقتی شما از کنار استخر دور می شوید پای بابی لیز خورده و به داخل آب بیفتد! یا زمانی که دور هستید نتوانید به سوزی نظارت داشته باشید. این دستگاه اینگونه مشکلات را حل خواهد کرد. این وسیله  پوشیدنی دارای باتری غیرقابل تعویض بوده اما میتواند 100 ساعت کاربرد دارد.

قیمت

فقط با 99 دلار مجموعه کامل شامل سنسور ، پیشانی بند ، مچ بند ( دستبند) و نرم افزار موبایل مربوط به ردیابی که تا 8 وسیله یا کیس را که شما وارد تنظیمات آن می کنید می تواند ردیابی کند را می توانید خریداری کنید.

 

engadget

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا