اپلیکیشن های منتشر شده برای ساعت اپل

با معرفی رسمی اپل‌واچ بالاخره توجه‌ها به سمت کارهایی که می‌شود با این گجت انجام داد جلب شد. وب‌سایت اپل برای نمایش و معرفی اپلیکیشن‌های داخلی نظیر Messages، Maps و Mail به روز رسانی شد. سوای از برنامه‌های خود اپل بحث اپلیکیشن‌های شخص ثالث امری بسیار مهم در انتخاب و خرید این ساعت ارزیابی می‌شود.

اپل هم مثل هر کس دیگری این موضوع را می‌داند و به همین دلیل صفحه‌ی جدیدی برای پوشش نرم افزار‌های بزرگ و کاربردی که احتمالاً مورد استقبال عموم قرار خواهند گرفت تدارک دیده است.

تعداد این برنامه‌ها بسیار زیاد است به همین دلیل ما به جای بررسی همه‌ی آن‌ها به سراغ تعدادی از برجسته‌ترین این اپ‌ها که به طور اختصاصی به دنبال آن‌ها بودیم یا به نظر فوق العاده می‌آمدند می‌رویم. البته جز این‌ها تعداد بسیار بیشتری در راه هستند چرا که توسعه‌دهندگان بی شماری در حال کار برای انتشار اپلیکیشن خود در روز نخست عرضه‌ی این گجت می‌باشند.

Instagram

1

Favorite کردن و کامنت گذاشتن در اینستاگرام اگرچه شاید شبیه چیزی که شما می‌خواهید نباشد اما ما حدس می‌زنیم شما خود را در روز عرضه در فروشگاه محلی، در حال بیابید که غرق در استفاده از این برنامه دقیقاً به روشی که به دنبال آن بودید هستید.

MLB.com At Bat

6

اگر شما از طرفداران بیسبال هستید و نمی‌خواهید چیزی را از دست بدهید، اپلیکیشن MLB.com At Bat به درد شما می‌خورد. این اپ به طور دائم نتایج را به روز می‌کند و به خاطر همگام بودن با اتفاقات مهم بازی‌ها به اپی تبدیل می‌شود که هر طرفدار بیسبالی می‌بایست آن را داشته باشد.

Twitter

9

این برنامه توئیتر روی مچ شماست. به همراه اعلان‌ها. البته شاید شما فکر کنید که از آن استفاده نخواهید کرد اما همه‌ی ما می‌دانیم این کار را خواهید کرد. حداقل به اندازه‌ی محدودی تا زمانی که Tweetbot و Twitterrific برسند.

Evernote

2

هنوز شک داریم اندازه‌ی صفحه‌ی اپل‌واچ برای استفاده از تمام توان برنامه‌ی Evernote مناسب باشد ولی فعلاً می‌خواهیم از این شک گذر کنیم. شاید این اپ به بهترین نحو نباشد ولی قطعاً بهتر از هیچ است. آیا استفاده از آن به همین شکل بهتر است یا این که آیفون خود را در آورده و با آن کار کنید؟

Strava

5

این اپ وضعیت شما را به هنگام دوچرخه سواری یا دویدن نمایش می‌دهد. اپلیکیشن‌های سلامتی مطمئناً گروه بزرگی از برنامه‌ها برای اپل‌واچ خواهند بود و Strava از برنامه‌هایی است که از روز اول در دسترس است.

Dark Sky

3

آیا ساعتتان زمان بارش باران یا برف را هنگامی که می‌خواهید برای بردن یا نبردن چتر تصمیم گیری کنید به شما اطلاع می‌دهد؟ Dark Sky هم اکنون به شدت در آیفون محبوب است و ما گمان می‌کنیم در اپل‌واچ نیز تفاوتی نخواهد داشت.

Babbel

4

احتمالاً یاد گرفتن زبان هیچ گاه به این سرگرم کنندگی نبوده است. اپلیکیشن Babbel می تواند معنی کلمات و روش پرسیدن چیزها در زبان‌های خارجی را به شما به سادگی از روی مچ دستتان آموزش دهد.

شمار زیادی از اپ‌ها برای اپل‌واچ در حال طراحی هستند و ما نمی‌توانیم برای مشاهده‌ی نحوه‌ی رفتار توسعه‌دهندگان در زمانه‌ی جدید اپل صبر کنیم. احتمالات هم بی پایان هستند ولی امیدواریم با اپلیکیشن‌هایی که به ساعت‌های هوشمندی تعلقی ندارند و صرفا با اهدافی دیگر ساخته می‌شوند روبرو نشویم.

توسعه‌دهندگان، ما را ناامید نکنید!

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا