خرید از آیفون و آیپد بیشتر از تمام گوشی های اندرویدی

جنگ هسته ای میان دو غول اسمارت فونی اپل و گوگل تمام شدنی نیست! طی آخرین گزارش IBM، این شرکت خاطر نشان می کند که خرید های اینترنتی که با استفاده از اسمارت فون ها و تبلت ها انجام می شود روز به روز در حال افزایش است. مخصوصا در هالیدی 2013 که نتایج جالب انگیزی را نیز به همراه داشته است. باورتان می شود دو اسمارت فون آیفون و آیپد از تمامی گوشی های اندرویدی بیشتر خرید داشته باشند؟

بله درست است… جالب است بدانید این مسئله باعث ایجاد یک بازار تجارتی الکترونیکی تبدیل شده است! البته این حقیقت را هم نباید فراموش کرد که اندروید سهمی متوسط رو به پائین را در میان کاربران در طول سال های متمادی در پی داشته است. این پژوهش نشان داده است که کاربران  iOS ای به طور متوسط 93.94$ خرج کرده اند که این رقم در مقایسه با کاربران اندرویدی که 48.10$ خرید کرده اند دو برابر شده است!

13.07.08-App_Store-640x383
گزارش IBM حکایت از این دارد که امسال ترافیک موبایلی در فصل خرید های سال نو کولاک کرده است. به طوری که 48% از کل خرید ها فقط و فقط از طریق دستگاه های موبایلی انجام شده است. اسمارت فون ها نیز خود 28.5% از کل ترافیک موبایلی را تشکیل می دهند، همچنین تبلت ها 18.1% از آن را شامل می شوند. به علاوه، فروش از طریق تبلت ها رتبه بالاتری نسبت به اسمارت فون ها را به دست آورده اند. چرا؟ زیرا که توانایی دسترسی به یک بروزر کامل و مجهز و البته بزرگـــتر (:دی) امکان پذیر بوده و صد البته کار را نیز راحت تر نموده است.

  مستر/ لیدیزِ اندرویدی، شما نظرتون چی هست؟ فکر نمی کنید خیلی عقب افتادید؟ :پی

منبع : Ubergizmo ، SoYoureGettingMarried

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا