اپلیکیشن Rashr رام‎ها را فلش می‎کند

برای افرادی که به توییک کردن علاقه دارند یک اپلیکیشن می‎خواهیم معرفی کنیم! اپلیکیشن Rashr به صورت خودکار فرآیند فلش کردن و بک آپ گیری از ریکاوری دستگاه روت شده‎ی آندرویدی شما و فایل‎های کرنل بدون ریبوت کردن، اتصال به یک کامپیوتر شخصی و انجام ترفند‎های مربوط به وارد کردن دستور‎ها و استفاده از پل دیباگ آندروید، یا استفاده از سایر سخت افزار‎ها در این فرآیند را انجام می‎دهد.

Rashr-does-flashing-roms-and-backing-up-Android-without-rebooting-and-adb-command-prompts

Rashr دارای یک مدیر اسکریپت با توانایی فلش کردن فایل‎های زیپ یا ایجاد بک آپ از پارتیشن‎های دستگاه آندرویدی شما است.

این امر به شما اجازه می‎دهد فایل‎های IMG را از فضای ذخیره سازی داخلی و خارجی فلش کنید، یا از فایل‎های کرنل و ریکاوری بدون نیاز به یک کامپیوتر شخصی یا ریبوت کردن دستگاه خود بک آپ بگیرید. گزارش کاملی نیز ارائه می‎شود، تا شما بدانید این اپلیکیشن دارد در حین کار هر مرحله‎ی لازم را انجام می‎دهد.

این اپلیکیشن به سروری وصل است که در آن ریکاوری‎های بیش از 3500 دستگاه ذخیره شده‎اند

و به صورت خودکار می‎تواند طبق وظیفه‎ای که تحت اختیار دارد آن‎ها را بگیرد.

توسعه دهنده‎ی این اپلیکیشن یعنی AschotMkrtchyan تخمین می‎زند که سازگاری دستگاه در عدد 90 درصد باشد، ولی نمی‎تواند نتیجه‎ی موفقیت آمیزی را زمان استفاده از Rashr در رابطه با رام‎‎های سفارشی و فریم ویر پایه‎ی چینی تضمین کند.

Rashr یک اپلیکیشن رایگان است که در خود تبلیغاتی دارد. اگر چنین چیزی را دوست ندارید، می‎توانید کد منبع آن را بگیرید و نسخه‎ای بدون تبلیغات آن را بازنویسی کنید. ولی در نهایت، پشتیبانی از توسعه دهنده احساس رضایت بیشتری به دنبال خواهد داشت.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.