خواندن فیدهای شخصی توصیه شده با نرم افزار Pocket

اضافه شدن بخش جدید “پیشنهادات” به نرم افزار Pocket

شما هم اکنون به وسیله بخش جدید Recommendations یا پیشنهادات که به Pocket افزوده شده است ، می توانید جالب ترین مقالات و فیلم ها را داشته باشید.

دسترسی به ورژن 6.0 نرم افزار Pocket در آپ استور ، دسترسی به بخش جدید Recommendation یا پیشنهادات است که “بهترین محتوا از دیدگاه کاربر را از سایر محتواها جدا کرده و در Pocket ذخیره می کند .” با تعیین عادات فیدخوانی شما در زمان شما صرفه جویی می شود و محتوایی را که خود ذخیره می کنید در Pocket می بینید و می خوانید.

Pocket-6.0-for-iOS-Recommendations-image-001
بهترین مطالبی که شما ممکن است در Pocket از دست دهید:

Recommendation های فید جدید ، در ورژن Pocket 6.0 برای آیفون و آیپد و آیپاد تاچ در دسترس است ، تصور کنید یک محتوای فیدی با کیفیت بالا و بدون سر و صدا که میلیارد آیتم ذخیره شده در آن وجود دارد و هر روز نیز میلیون ها مورد جدید اضافه می شود.

Pocket یادآور می شود که :

کانال هایی که ما برای کشف فیدهای محبوب استفاده می کنیم توئیتر ، فیس بوک و زمینه هایی از اخبار جدید می باشد ، برای اینکه همه این فیدها دیده شوند ، زمان ماندن آن ها نسبتا کوتاه است . تا همه موارد جدید به سادگی دیده شوند.”

پیشنهادات شخصی شما در بین لیست ها و داستان ها می تواند پیدا شود ، پاکت می گوید که هر روز Recommendation جدید افزوده خواهد شد.

اگر شما چیزی را که دوست دارید در فیدهای Recommendation دیدید ، می توانید آن را به طور مستقیم ذخیره کنید ، و در لیست خود داشته باشید.

همچنین ، شما می توانید با زدن علامت ضربدر در Recommendation فیدهای ناخواسته خود را نیز حذف کنید. تعامل بیشتر شما با Pocket باعث می شود که توصیه های شخصی شما یا Recommendation شما بهتر شود.

Pocket-6.0-for-iOS-Recommendations-image-002

Pocket توضیح می دهد که :

این به نوعی مسابقه محسوب می شود ، هرچه تعامل و همکاری شما با Pocket بیشتر باشد کیفیت فیدهای دریافتی و احتمال دریافت موراد مربوط تر بیشتر است.

Recommendation در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی در دسترس است.

اما این تیم در حال گسترش آن به زبان های مختلف دیگر نیز هستند ؛ طرفداران غیر آمریکایی باید توانند به تنظیمات برنامه برای منطقه ای که در آن زندگی می کنند دسترسی داشته باشند .

دسترسی:

Pocket نیاز به آیفون ، آیپد و آیپاد تاچ با سیستم عامل آی او اس 7.0 و بالاتر دارد. فضای مورد نیاز این برنامه 32.5 مگابایت بوده و برای Phone 5/5s/5c ، آیفون 6 و 6 پلاس بهینه سازی شده است و فعلا برای اپل واچ چیزی ارائه نداده است. اشتراک داشتن به Pocket اولیه به صورت پرداخت درون برنامه ای و با قیمت 4.99 دلار در دسترس است.

این برنامه به زبان های انگلیسی، هلندی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، لهستانی، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسپانیایی و چینی ترجمه شده است.

Grab Pocket free in the App Store.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا