Apple tv جدید آماده رونمایی شد

ادعای جدید درباره Apple tv جدید بیان می کند که این دستگاه آماده شده و می تواند “در هر روزی از هفته های پیشرو” معرفی گردد. هنگامی که صحبت از Apple tv جدید می شود نظر می رسد که همه موافق باشند که چیز جدیدی در راه است. اما داستان های متفاوتی درباره معرفی این دستگاه شنیده شده است. پیش از این شنیده بودیم که این دستگاه در “ابتدای آوریل”، تا “قبل از WWDC در جون” و “در پاییز امسال” رونمایی خواهد شد.

تلویزیون اپل

آخرین گزارش از طرف Financial Times ادعا می کند که مراحل طراحی Apple tv جدید به پایان رسیده و می تواند زود تر از موعد مورد انتظار معرفی شود. منبع این گزارش، فردی است که به برنامه های شرکت اپل دسترسی دارد .

Tim Bradshaw درباره Apple tv جدید می گوید

“یکی از منابع آشنا با برنامه اپل گفته است که اپل قصد دارد به معرفی Apple tv جدید خود بپردازد. اما این دستگاه، تنها یک مجموعه تلویزیون نیست.

سخت افزار به طور قابل توجهی دوباره طراحی شده و بازی های ویدئویی مورد پشتیبانی قرار گرفته است تا همانند سرگرمی های محبوب موجود در آیفون و آیپد مورد استفاده قرار گیرد.

این منبع گفت که معرفی این دستگاه که از انتهای سال قبل به تاخیر افتاده است می تواند از حالا در هر یک از هفته های پیشرو انجام شود. اپل اظهار نظری درباره شایعات نکرده است.

اطلاعات Bradshaw با تعدادی از گزارش های قبلی همراه است که یکی از آن از طرف MG Siegler است. کسی که در سپتامبر سال گذشته گفته بود که اپل می خواهد Apple tv جدید را در اکتبر رونمایی کند. Siegler بعد از انتشار آن گزارش، توضیح داد که شنیده است که این معرفی تاخیر دارد.

تلویزیون اپل

Dalrymple بیش از 20 سال است که درباره اپل گزارش می دهد و ثابت کرده است که منبعی بسیار قابل اعتماد برای اخبار شرکت اپل است گفته است که این دستگاه هنوز آماده معرفی نیست. او اغلب در مورد شایعات اظهار نظر نمی کند اما زمانی که این کار را انجام می دهد بسیار دقیق است.

با این حال، گزارش های ضد و نقیضی وجود دارد و به نظر می رسد اپل در آستانه معرفی یک دستگاه جدید است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا