Real Boxing 2 با گرافیکی فوق‌العاده وارد رینگ می‌شود

شرکت Vivid Games با ارائه نسخه اول بازی Real Boxing توانست موفقیت بزرگی به دست آورد. حال سازندگان این بازی تریلر جدیدی از ادامه این بازی با نام Real Boxing 2 منتشر کرده‌اند که از Unreal Engine 4 بهره گرفته و گرافیکی بسیار خوبی را به نمایش می‌گذارد.

Screenshot_2015-08-04-23-01-15

شرکت Vivid بازی Real Boxing 2 را این گونه معرفی می‌کند:

در این بازی نوعی جدیدی از حالت Career Mode تک نفره و چند نفره معرفی می‌شود که در آن بازیکنان بوکسور های خود را از سطح صفر تا یک جنگجوی افسانه‌ای در انواع بسیار مختلفی از اتفاقات رهبری می‌کنند و قراردادهای متعددی را بسته و با شخصیت‌های حرفه‌ای و زبده‌ای مقابله می‌کنند تا جوایز مهمی را دریافت کرده و چیزهای زیادی را در طی مسیر خود آزاد کنند.

یکی از مشخصه‌های اصلی این بازی، قابلیت جدیدی از شخصی سازی کردن شخصیت‌هاست که در آن تقریبا سیستم امکانات نامحدودی برای برای ساخت بوکسور مورد علاقه بازیکنان می‌دهد.

این شخصی سازی‌های نامحدود از طریق چهار سبک متفاوت شخصیت‌ها، صد‌ها شیئ قابل آزاد شدن در بازی، و اختیارات بسیار زیادی در ساخت جنگجوها با جزئیاتی قابل تنظیم مانند سایز، حالت‌های صورت، مدل مو و…، ممکن شده است.

بازی Real Boxing 2 به صورت رایگان در اواخر امسال ارائه خواهد شد، افرادی هم که از طریق سایت رسمی این بازی در VIP Club ثبت نام کنند می‌توانند نسخه بتا این بازی را قبل از عرضه عمومی دریافت کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا