برنامه ی Hyper: یک مجله ی ویدئویی برای مردم با زندگی پرمشغله

Hyper یک مجله ی ویدئویی برای iPad می باشد

من می توانم ساعت های زیادی را صرف دیدن فیلم های خنده دار، آموزشی و یا الهام بخش نمایم. با این وجود، امکان گذراندن ساعت های متمادی در اینترنت، برایم وجود ندارد و اغلب بسیاری از مطالب عالی را که مرتباً منتشر می گردند، از دست می دهم.

Hyper یک مجله ی ویدئویی برای iPad می باشد که هر روز تعدادی از فیلم های برتر را در کنار هم قرار می دهد، بنابراین شما مجبور نیستید خود را در داخل یک سوراخ خرگوش تنها به این دلیل که آن، یک وبسایت جهانی است بیندازید، مگر اینکه خودتان بخواهید.

1.Hyper-1
مفهوم

ایده ی حاکم بر این برنامه بر اصل ” هرچه ساده تر، درک آن راحت تر” استوار می باشد و آن نتیجه بخش است.

هنگامی که شخص در حال جست و جو در ده‌ها سایت مختلف و یا در حال مرور Reddit می باشد، ممکن است در اثر مقادیر زیاد مطالب، دچار حس سردرگمی شود. این برنامه هر روز بین 6 تا 12 فیلم را بر می گزیند که از نظر تیم محتوا گذار، بهترین هستند.

طراحی

Hyper به گونه ای طراحی شده است که همانند یک مجله ی ویدئویی به نظر برسد. فیلم های هر روز بصورت تصاویر کوچک با اجرای کلیپ های 5 ثانیه ای، به نمایش گذاشته می شوند. اسم هر فیلم، زمان اجرای آن، یک خلاصه ی کوتاه و کانال های اصلی، همگی درهر فیلم ذکر شده است.

همچنین یک منوی تنظیمات وجود دارد که در آنجا شما می توانید به تمام نسخه های سابق Hyper ، دسترسی داشته باشید. به هنگام نوشتن این مطلب، این شرکت 31 نسخه منتشر کرده است که قدمت آنها به 29 تیر بر می گردد.

نحوه ی استفاده از برنامه

زمانی که شما Hyper را باز می کنید، جدیدترین نسخه ی آن بارگزاری خواهد شد. بر روی تب مورد نظر ضربه بزنید تا به مطالب امروز دست یابید. سپس یک فیلم انتخاب کنید و شروع به دیدن نمایید. فیلم ها از کلیپ های یک دقیقه ای تا مستندهای جذاب بیست دقیقه ای، متغیر می باشند.

هنگامی که مشاهده ی فیلم به پایان رسید، این فرصت در اختیار شما قرار می گیرد تا آن را در سایت شبکه های اجتماعی یا بطور مستقیم از طریق ایمیل و یا iMessage، به اشتراک بگذارید.

هنگامی که شما درباره ی فیلم بیشتر بررسی کنید، یک توصیه نامه از تیم Hyper درباره ی آن به همراه یک خلاصه ی سریع از بارگزاری اصلی و یک لینک به سایر فیلم های کانال موردنظر و نیز سایر وبسایت های مرتبط، خواهید یافت.

بنابراین اگر به چیزی برخوردید که واقعاً دوستش داشتید، می توانید مستقیماً به کانال مربوطه بروید تا بیشتر ببینید و یا حتی مشترک شوید.

شما می توانید فیلم را با کیفیت HD و یا SD مشاهده نمایید. فیلم ها بصورت پیش فرض بر روی خودکار تنظیم شده اند، ویژگی ای که باعث می شود مشخصات و نمایش محتوا در دستگاه شما مطابق آن انجام گیرد.

شما همچنین می توانید از طریق کشیدن انگشتان خود در سراسر صفحه نمایش از سمت چپ تا راست، نمایش فیلم را متوقف سازید.

یک توصیه در اینجا وجود دارد و تا جایی که من می توانم، باید بگویم که مطالب به حد کافی محدود هستند و یک قسمت مجزا که فقط فیلم ها را بر اساس فعالیت شما در برنامه نمایش دهد، وجود ندارد.

3.Hyper-3

نکات مثبت

بخش مورد علاقه ی من درباره ی این برنامه، سادگی آن است. من عاشق آن هستم که هر روز، تعداد محدودی فیلم در دسترسم باشد.

من بوسیله ی محتوای خیلی زیاد، احساس سردرگمی نمی کنم اما از آنجاییکه در این برنامه فقط چند فیلم در دسترس است، خودم را در حال مشاهده ی هر یک از آن ها پیدا می کنم به جای آنکه مجبور شوم تعداد زیادی فیلم را بررسی کنم که شاید در نگاه اول اصلاً بنظرم جذاب نباشند.

بارها اتفاق افتاده است که برای فهمیدن اینکه فیلمی را دوست دام یا خیر، آن را مشاهده کرده ام اگرچه در در نگاه اول، چندان جالب بنظر نمی رسید.

نکات منفی

این برنامه برای همه نیست. اگر شما در حال حاضر زمان زیادی را صرف کاوش در مطالب روزانه می کنید، بسیاری از این فیلم ها، قدیمی بنظر خواهند رسید.

زیرا این فیلم ها توسط گروهی از مردم انتخاب می شوند که هر روز به سادگی فیلم ها را مشاهده می کنند و بهترین آن ها را برای نسخه ی بعدی، که ممکن است 2 روز دیگر باشد، پیدا می کنند.

قیمت

Hyper رایگان است. هیچ نوع آگهی تبلیغاتی وجود ندارد و حتی بنظر می رسد که هیچگونه راهی برای اهدای پول به شرکت نیز وجود نداشته باشد.

صادقانه بگویم که نمیدانم آن ها برای سرپا نگه داشتن برنامه، چگونه طرح ریزی کرده اند. گفته شده است که تنها هزینه، همان زمان شخصی است که حداقل چیز ممکن می باشد چرا که هرگز بیشتر از 12 فیلم جدید در هر روز وجود ندارد.

نتیجه گیری

من این رایگان بودن Hyper را بسیار دوست می دارم. بدلیل مطالب گسترده ای که اینترنت در هر ثانیه از روز منتشر می کند، اصلاً احساس سکون نمی کنم.

چنانچه شما تمایل دارید که احساس مشابهی را تجربه نمایید اما هنوز هم می خواهید که تعدادی فیلم باکیفیت در هر روز پیدا کنید، آنگاه شما نیز Hyper را تقدیر خواهید کرد.

برنامه های مرتبط

Hyper به نوعی برنامه ی Flipboard، البته فقط در قسمت فیلم ها و با زیبایی شناسی کمتر را، برایم یادآور می شود.

شما درباره ی این مجله ی ویدئویی چگونه فکر می کنید؟در بخش نظرات در پایین، ما را از دیدگاه خود آگاه سازید.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا