اشاره به جزئیاتی از برنامه Nexus protect

اشاراتی به برنامه ” Nexus protect ” در فروشگاه Play store یافت شده است ، و این برنامه ممکن است جواب شرکت گوگل در مقابله با برنامه AppleCare باشد.

این طور که به نظر می رسد ممکن است شرکت گوگل طرحی را ، مشابه با برنامه AppleCare شرکت اپل ، برای محافظت از دستگاه هایش داشته باشد. سایت Android Police اشارات متعددی را مبتنی بر وجود برنامه ” Nexus Protect ” در فروشگاه Apple Store پیدا کرده است ، که می توانند به این اشاره داشته باشند که این شرکت غول موتور های جست و جو ممکن است در حال آماده شدن برای ارائه چنین برنامه ای باشد.

2015-09-15_090440

به نظر می رسد که اگر شما به اندازه کافی در درون فروشگاه Play Store به کند و کاو بپردازید ، پیامی برای شما ظاهر می شود که به شما می گوید ، اگر می خواهید چندین گوشی مختلف در درون کارت خریدتان داشته باشید ، می بایست از Nexus Protect استفاده کنید. البته لازم است بدانید که اینطور که مشخص شده است ، این قابلیت محدود به گوشی های هوشمند نیست ، و تمام ابزار های مختلفی ککه در فروشگاه Play Store وجود دارد، از جمله ساعت های اندرویدی پوشیدنی ، از این قابلیت پشبیبانی خواهند کرد.

” شما نمی توانید این گوشی را انتخاب کنید مگر این که این گوشی هم از سیستم Nexus protect ای مشابه با دیگر گوشی های موجود در کارت شما استفاده کند. شما می توانید انتخاب هایتان را بروز کنید یا این که این محصول را در سفارش بعدی خودتان خریداری کنید”.

این مورد قطعا مانند نوعی از برنامه وارانتی توسعه داده شده برای محصولاتی می باشد که شرکت گوگل از طریق فروشگاه Play Store به فروش می رساند. این برنامه ممکن است تنها برای کاربرانی که مدل یا نوع خاصی از محصولات را خریداری می کنند در دسترس باشد و یا ممکن است که این قابلیت ها بر اساس منطقه اعمال شود ، اما چیزی که مشخص است این است که در حال حاضر متغیر های ناشناخته بسیاری در این زمینه موجود می باشد.

در حالت فعلی ، اطلاعات کافی برای ما وجود ندارد که به ما کمک کند تا از برنامه Nexus Protect و مشخصات و قابلیت های آن سر در بیاوریم.

اگر بخواهیم به احساسات درونی مان تکیه کنیم ، ممکن است بگوییم که برنامه Nexus Protect ممکن است در 7 مهر به طور رسمی معرفی شود ، یعنی موقعی که شرکت گوگل قرار است از گوشی Nexus 5 (2015) ساخته شرکت LG و فبلت Nexus ساخته شده به دست شرکت Huawei ، رونمایی کند.

جالب است که ببینیم که چطور شرکت گوگل قادر خواهد بود چنین برنامه وارانتی گسترده ای را پیاده سازی کند ، اما هنوز هم ، در ذهنتان این تصور را داشته باشید که این برنامه ممکن است که هیچ وقت به صورت رسمی معرفی نشود.

با سایت ما همراه باشید و ما هر گونه خبر جدیدی را که در رابطه با Nexus Protect دریافت کردیم به سرعت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا