انتشار نسخه جدید جیلبریک و سیدیا در ios 8.1

جیلبریک پانگو 8 برای IOS 8 / 8.1 به عنوان یک شگفتی بزرگ در مجموعه جیلبریک بود .اما پیچیدگی های بسیاری نیز به همراه داشت. یکی از این مسائل از دست دادن سیدیا پس از جیلبریک کردن دستگاه ها است. با وجود اینکه ساریک ،سیدیا را برای کار با سیستم عامل iOS 8 / 8.1 به روز رسانی کرده ، روش نصب و راه اندازی آن به طور کامل دستی است .

Pangu-iPhone-6

امروز ، تیم پانگو ( سازندگان جیل بریک پانگو 8 برای آیفون و آیپد ) در یک توییت اعلام کردند که آنها همکاری نزدیکی با ساریک دارند . سازنده سیدیا، تلاش کرده تا فروشگاه جیلبریک ثبات بیشتری داشته باشد . همچنین در تلاش برای اصلاح باگ هایی است که به عنوان قسمتی از جیلبریک به خصوص در Safari و iMessage معرفی شدند.

هر توییت برای کاربران جیلبریک در سراسر جهان به عنوان یک پرتو امید است که صبورانه در انتظار تیم پانگو برای انتشار اصلاحات و به روز رسانی هایی برای ابزار پانگو 8 خود هستند . همچنین برای یک بار دیگر منتظر نصب و راه اندازی خودکار سیدیا هستند . به طور کلی چشم انداز جیلبریک در دوران اخیر به میزان زیادی تغییر کرده است. از زمانی که تیم پانگو ( یک گروه از هکرهای چینی که با ارائه یک راه حل جیلبریک برای IOS 7.1 با استفاده از کدهای به سرقت رفته پیش هم جمع شدند) تصمیم گرفتند که به این فعالیت بپیوندند ظاهرا هکرهای موجود علاقه خود را از دست داده بودند . بخش جالب توجه این است که با وجود ناهمواری های بسیار جیلبریک پانگو در بین اکثریت و با اختلاف بسیار زیادی کاملا موفق بوده است .برخی از این ناهمواری ها عبارتند از : نگرانی های امنیت حریم خصوصی (privacy) و دیدگاه مشکوکی که در مورد تقلبی بودن هر یک از نرم افزار وارداتی از چین وجود دارد .

حتی با وجود جیلبریک پانگو 8 ، گروه چینی توسعه یافت . تا جایی که هیچ نور امیدی برای ادامه فعالیتهای خود ندیدند. به هرحال رد یک نرم افزار فقط به خاطر اینکه از یک بخش خاصی از جهان سرچشمه نگرفته اصلا منصفانه به نظر نمی رسد. آیا در حال حاضر آینده جیلبریک آی او اس ،به چینی ها وابسته است ؟ شاید، با توجه به اینکه تاکنون آنها وظیفه خود را به خوبی ادا کرده اند ، این موضوع محتمل است. به محض این که اخبار بیشتری در مورد این موضوع منتشر شود ، قطعا برای شما به اشتراک می گذاریم.

redmondpie

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.