سخنان طراح آی واچ (اپل واچ) Jony Ive درباره این محصول

مدت کوتاهی بعد از رویدادرسانه ای دیروز (معرفی آیفون6 ، آیفون6 پلاس و آی واچ) مدیرعامل شرکت اپل آقای تیم کوک مصاحبه ای با دیوید میور خبرنگار شبکه ABC News داشت و درمورد محصول جدید اپل و محصولات قبلی زمان استیوجابز حرف های جالبی زد. امروز هم همین خبرنگار مصاحبه ای با  Jony Ive طراح ساعت هوشمند آی واچ ( اپل واچ) داشت که جزئیات آن را در بخش زیر می خوانیم:

jony-ive-1

 میور: چند نسخه مختلف از ساعت هوشمند اپل واچ وجود دارد؟

جانی ایو: فکر میکنم قبلا درباره این موضوع حرف زدیم ، ولی اگر بخواهیم محاسبه کنیم به جرات می توانیم بگوییم میلیون ها مدل جدید و جذاب وجود دارد.

میور: میلیون ها؟!

جانی ایو: درست است! در طراحی این محصول از مواد مختلف برای حالت های مختلف استفاده شده ، دو سایز هم متناسب با اندازه دست کاربران طراحی شه ، شما می توانید یکی از 6 مدل ساعت را انتخاب کرده سایزها و بندهای مختلف را برای آن داشته باشید اما ما در طراحی به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول اعتماد کرده و همه انواع مختلف را از این دو جنبه یکسان خلق کردیم. تجربه نشان می دهد این بهترین کار است که مشتریان همه یک محیط کاربری و سخت افزاری یکسان را تجربه کنند و فقط از نظر ظاهری بتوانند انتخاب کنند.

 

جانی ایو همچنین اشاره کرد که خیلی افتخار میکند که در همکاری با شرکت اپل توانسته این محصول فوق العاده را طراحی کند و اعلام کرد که مطمئنا خود مشتریان خواهند دید اپل واچ( آی واچ) بهترین ساعت دنیاست!

همچنین گفت اپل همیشه سعی کرده محصولی را طراحی و عرضه کند که مردم مایل به استفاده از آن باشند و تمامی نیازهای آن ها را پاسخ داده و امنیت کافی را تامین کند و یک منو ابزار و تنظیمات  گسترده در این محصول برای تایین موارد مطلوب و شخصی کاربران قرار داده شده است.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا