آموزش حذف آلبوم ناخواسته گروه U2 از آیفون و آیپد

به گفته سایت اپل ، این سایت آلبوم جدید گروه موسیقی U2 به نام ” آواز بی گناهی” را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده تا به صورت مستقیم از آیتونز دانلود کنند. با این حال گفته می شود قرار است این آلبوم به صورت خودکار برای گوشی ها دانلود شود و کاربران حق انتخاب ندارند و باید این آلبوم را در گوشی خود داشته باشند و نمی توانند آن را حذف کنند!

اپل گفته که کاربرانی که نمی خواهند آلبوم جدید U2 را در گوشی خود داشته باشند راهی را معرفی می کند تا بتوانند آن را به راحتی حذف کنند. به گفته سخنگوی سایت اپل آقای Tom Neumayr که طی پستی در سایت ریکورد با اون مصاحبه شده است مشتریان سوال کردند که چگونه می توان این آلبوم را که به صورت خودکار در دستگاه وجود دارد و قابل حذف شدن نیست حذف کرد ، ما نیز تصمیم گرفتیم ابزاری برای حذف آن معرفی کنیم.

u2albumremoval

 

در اینجا صحبت های تام نئومایر سخنگوی شرکت اپل را درمورد حذف  آلبوم گروه راک u2 می آوریم:

برخی از کاربران در بخش نظرات سایت در مورد نحوه حذف آلبوم  ‘Songs of Innocence’ یا ” آواز بی گناهی” از گوشی خود سوال کرده بودند ، خب برای این کار خیلی راحت می توانند به این لینک بروند: http://www.itunes.com/soi-remove و سپس صفحه بالا برای آن ها ظاهر شود و به راحتی آن را حذف کنند. هر یک از کاربران که نیاز به راهنمایی بیشتر دارند با AppleCare تماس بگیرند.

اپل هشدار داده که اگر یک بار این آلبوم حذف شود دیگر نمی توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید و باید آن را از سایت اپل خریداری کنید البته گفته که تا تاریخ 13 اکتبر همه می توانند آن را به صورت رایگان دانلود کنند برای اینکار باید ابتدا وارد خساب کاربری آیتونز خود شوند.

  1. یه راه آسونتر اینه که برید تو ستینگ گوشی ، تنظیمات اپ موزیک، show all music خاموش کنی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا