برخی از وجود مشکل در نمایشگر آیپد مینی 2 خبردادند

برخی از آیپد مینی 2 ها که نمایشگر رتینا دارند به هنگام نمایش تصاویر دارای مشکلاتی هستند. در این نوع آیپدها جای تصاویر قبلی در تصویر بعدی به صورت مبهم به چشم می آید. مارکو ارمنت نیز بدین ﻣﺳﺌﻟﻪ اشاره دارد.

مارکو ارمنت سازنده قسمت ذخیره سازی صفحات وب در ایپدهاست. او کسی است که برای تشخیص مشکلات در محصولات مک بوک رتینا از آزمایش تصویر چهارخانه4 بهره برد.

در آزمایش تصویر چهارخانه ای ، ابتدا در ای پد مورد نظر تصویر چهارخانه سفید و سیاه به مدت ده دقیقه به نمایش در می آید، سپس تصویر خاکستری را به نمایش در می آورند؛ در ای پدهای دارای مشکل، خطوطی مبهم از تصویر چهارخانه در تصویر خاکستری رنگ باقی می ماند.

درهفته گذشته از ﻣﺳﺌﻟﻪ فوق الذکر به عنوان یک مشکل یاد شد چون شایعه کرده بودند که تاری تصاویر در نمایشگر های تولیدی شرکت شارپ وجود دارد

توجه داشته باشید هنوز مشخص نیست چه تعداد از آیپدهای مینی رتینا دارای مشکل فوق هستند. برخی از کاربران این محصول در تویتیر بیان داشته اند که بعد از آزمایش صفحه چهارخانه متوجه وجود مشکل در صفحه نمایش ای پد خود شده اند. البته مشخص نیست که آیا مشکل در نمایش تصاویر محدود به شرکت های خاصی است یا خیر؛ چرا که بسیاری از ای پدهای رتینا مینی دارای مشکل فوق نیستند.

z1

مشکل در نمایش تصاویر در محصولات اپل نیز ﻣﺳﺌﻟﻪ جدیدی به حساب نمی آید. گزارش داده اند صفحه نمایش محصولات اصلی مکبوک رتینا از لحاظ صفحه نمایش و ارایه تصاویر نیز درارای مشکل بوده.

در صفحه نمایش این نوع محصولات بقایای تصاویر قبلی یا پنجره های قبلی که در اینترنت باز شده اند برای چند دقیقه باقی می ماند. اما باید بدین نکته نیز توجه داشت که مشکل تظاهر تصاویر قبلی در تصاویر بعدی در این محصولات مانند تاری تصاویر در برخی از صفحه نمایش های پلاسما دایمی نیست.

هرچند کاربران مینی ایپد رتینا با باز کردن پنجره های دیگر در آیپد خود، آثار تصویر قبل را در تصویر بعدی مشاهده می نمایند اما در کل هنگامی که این محصولات به صورت دایم مورد استفاده قرار گیرند این ﻣﺳﺌﻟﻪ آن چنان به چشم نمی آید. شرکت اپل محصولات مک بوک رتینا را که دارای مشکل در نمایش تصاویر بودند جمع آوری و تعویض نموده است و به احتمال زیاد سیاست فوق نیز باید در مورد ای پدهای رتیا مینی با مشکل در ارایه تصاویر مورد استفاده قرار گیرد.

برخی از کاربران مکرامورز بیان می دارند علاوه بر مشکل وجود آثار تصویر قبلی در تصویر بعدی، صفحه تصویر مینی رتینای آنان به شفافیت ایپد ایر نیست. آنان بیان می دارند احتمالا این مشکل به دلیل ترکیب رنگ بندی اندکی است که در صفحه نمایش مکرامورز وجود دارد.

محصول ایپد رتینا مینی شرکت اپل در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی اپل با قیمت 399 دلار موجود است. سفارشات این محصول به صورت اینترنتی بر حسب قابلیت های گوناگون محصول فوق در ظرف مدت یک تا ده روز در ایالات متحده امریکا به دست مردم می رسد. هرچند شرکت اپل محصول مینی را به طور گسترده وارد بازار نکرده است اما این محصول در بسیاری از فروشگاه ها به چشم می خورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا