Reserve Strap و افزایش طول عمر باتری ساعت اپل شما

به نظر می‌رسد یکی از بزرگترین نگرانی‌های عمومی در مورد ساعت اپل (Apple Watch) عمر باتری آن است. در حالی که ساعت‌های هوشمند دیگر مانند پبل (Pebble) عمر باتری تا 10 روز را ادعا می‌کنند، گفته می¬شود پوشیدنی کوپرتینویی‌ها (Cupertino ) کمتر از 24 ساعت دوام می‌آورد.

3

ولی “جان ارو” (John Arrow) و کارمند سابق نایکی “لین ماسگریو” (Lane Musgrave) با استفاده از Reserve Strap دنبال راه‌های افزایش عمر باتری آن هستند. این وسیله دارای باتری لیتیوم-پلیمر توکار و یک شارژر القایی صفحه‌ای در کف آن است که کمک می‌کند ساعت اپل شما همچنان کار کند.

از آنجایی‌که این ساعت هنوز به طور رسمی وارد بازار نشده است، Reserve Strap نیز هنوز یک محصول واقعی نیست. این محصول در حال حاضر در مرحله ساخت نمونه اولیه است، و تیم طراحی هنوز در حال دقیق‌تر کردن جزئیاتی مانند مدت زمان افزایش طول عمر باتری توسط این بند است.

از آنجایی که آن‌ها تابحال پتنت‌هایی برای بند موردبحث ثبت کرده‌اند، و همچنین پیش‌سفارش محصول را نیز می‌پذیرند، پس به وضوح مشخص است که این بند جلوتر از یک طرح مفهومی است. قیمت فعلی این محصول 249 دلار است، ولی آن‌‌ها گفته‌اند که قیمت می¬تواند بر اساس تقاضای بازار تغییر کند.

ساعت اپل که در ماه سپتامبر گدشته رونمایی شد، در ماه آینده با قیمت 349 دلار وارد بازار می¬شود. شایعه شده‌است که این ساعت یک پورت مخفی عیب‌یابی دارد که درها را برای لوازم جانبی و بندهای بیشتر آماده می‌کند.

ما انتظار داریم که اخبار و جزئیات بسیار بیشتری را در مورد ساعت اپل در نشست خبری روز دوشنبه بشنویم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا