بررسی ایمیل تبلیغاتی شرکت اپل در مورد آیپد

شرکت اپل امروز شروع به ارسال یک سری آگهی تبلیغاتی از طریق ایمیل به مشتریان کرد و توجه آن ها را به قابلیت های تولید آیپد ، با تاکید بر چندین برنامه تجاری مختلف برای تبلت معطوف کرد. از جمله این برنامه های افزوده شده به آیپد Pages،  Numbers،   Keynote و Microsoft Office می باشد.

در این ایمیل مطرح می شود که :

” آیپد مناسب ترین راه است که سازنده تر از همیشه باشیم. برنامه های قدرتمند آن به گونه ای طراحی شده اند که قادر به استفاده کامل از چیزهایی باشند که فقط آیپد قادر به انجام آن هاست. مهم ترین برنامه آن هایی است که شما بیشترین نیاز را به آن ها دارید”

در این ایمیل تبلیغاتی به مشتریان آموخته می شود که چگونه می توانند مواردی مانند  document ها یا اسناد خود ، صفحات گسترده و سخنرانی های خود را با نرم افزار iWork در این محصول اپل ایجاد کنند. می آموزد که چگونه می توانند از طریق آیپد به برنامه های رایگان دسترسی پیدا کنند ، همچنین به برنامه های ورد ، اکسل و پاورپوینت که در ماه مارس برای آیپد طراحی و عرضه شد اشاره می کند.

productivityapps

رقبای اپل مانند مایکروسافت و سامسونگ با  انتشار تبلیغات تهاجمی سعی دارند نشان دهند که آیپد دستگاهی است که قابلیت های چندرسانه ای و نرم افزاری ندارد و نمی تواند جایگزین کامپیوتر و لب تاب شود . اما شرکت اپل با تحمل تمام این سختی ها در ماه های گذشته به همان اندازه تهاجمی با یک سری آگهی تبلیغاتی در مورد آیپد تحت عنوان “Your Verse” نشان می دهد که آیپد در صدها جای مختلف کاربرد دارد و برای انجام انواع کارهای روزمره از آهنگسازی گرفته تا طراحی رقص و کوهنوری مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت مایکروسافت قبل از عرضه نسخه جدید آیپد در اوایل سال جاری با ویژگی اجرای نرم افزار در تبلیغات مربوط به تبلت های سرفیس خود فقط به فقدان قابلیت های نرم افزاری آیپد به عنوان نقطه ضعف آن تاکید داشت. حالا شرکت مایکروسافت شاهد موفقیت عظیم آیپد در اجرای برنامه های آفیس ، ایجاد 35 میلیون برنامه برای دانلود در آیپد در ماه جولای می باشد و این موضوع نشان دهنده این است که کاربران آیپد برای خیلی از کارهای خود مانند ایجاد اسناد و سخنرانی هایشان از این محصول استفاده می کنند.

علاوه بر ارسال ایمیل تبلیغاتی Your Verse شرکت اپل دو پست جدید را صبح امروز منتشر کرد که در آن به حمایت های گروه الکتروپاپ  Yaoband و  Detroit چینی یعنی اسلو رول موسس مشترک دوچرخه سواری و سازمان جیسون هال تاکید کرد.

تمرکز شرکت اپل بر روی موضوع بهره وری درست چند هفته بعد از انعقاد قرار داد با شرکت IBM می باشد و می دانیم که این دو شرکت تیمی را برای ارتقا استفاده از محصول آیپد در فضاهای سازمانی تشکیل داده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا