Rising Tide به عنوان به روز رسانی Civilization: Beyond Earth معرفی شد

شرکت توسعه‌ی آسپیر مدیا با همکاری با 2K و Firaxis Games امروز اعلام کرد که وصله‌ی توسعه‌ی جدید Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth دارای عنوان Rising Tide یا «جریان رو به ظهور» خواهد بود که تا پایان امسال برای مک، ویندوز و لینوکس منتشر خواهد شد.

1

این بسته‌ی به روز رسانی در حال طراحی برای سیستم عامل‌های مک و لینوکس است و برای انتشار در پاییز ۲۰۱۵ آماده می‌شود.

Rising Tide تجربه‌ی بازی فراتر از زمین را با مجموعه‌ای از قابلیت‌های گیم پلی جدید، امکان انتخاب‌ها و گزینه‌های دیپلماتیک بیشتر، و اضافه شدن راه‌های نامحدود جدید برای ساخت آینده‌ای برای بشریت در روی سیاره‌ای بیگانه همراه می‌کند.

این به روز رسانی همچنین دارای چهار حزب قابل بازی کردن جدید است که در میان آن‌ها ال فلاح، گروهی از کاوش گران کوچ نشین است که ریشه‌ی آن به مردمان ثروتمند و مقیم خاورمیانه‌ی زمین می‌رسد.

دو زیست بوم جدید هم مانند خاستگاه آن‌ها در دو قسمت وجود دارد که یکی از آن‌ها به این صورت توصیف می‌شود: «زیست بومی آزاد و مملو از فعالیت‌های آتشفشانی و نمایانگر محیطی بی نظم که همچنان شکلی از جهان جدید است.»

4

در Rising Tide، شما با ساختن اقامت گاه‌های شناور و دسترسی به منابع طبیعی مخفی در زیر دریاهای این سیاره‌ی بیگانه مورد چالش قرار خواهید گرفت.

دیپلماسی یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مجموعه‌ی Civilization است که در Rising Tide هم با ویژگی‌های قابل ارتقاء، تغییر روابط دیپلماتیک و غیره به روز خواهد شد. اساساً شما با فعالیت‌های ترکیبی مختلف نسبت به تغییرات جهان، مجموعه‌ای از ویژگی‌های دیپلماتیک را قفل گشایی خواهید کرد.

بر طبق گفته‌ی آسپیر بازی کنندگان اجازه خواهند داشت اقوام مختلف را به منظور ارتقا برای اولین بار و قفل گشایی بخش‌های پیوسته‌ی ترکیبی، و به علاوه جمع آوری و ترکیب آثار بیگانه از طریق یک سیستم مصنوعی جدید که منافع قدرتمندی را در اختیار می‌گذارد، بررسی کنند.

2

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت رسمی Rising Tide مراجعه کنید.

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth از اکتبر ۲۰۱۴ در مک آپ استور قرار گرفته است. این بازی دارای حجم ۳.۱۷ گیگابایتی است و با قیمت ۱۹.۹۹ دلار برای OS X 10.10 یوسمیتی یا نسخه‌های بالاتر موجود است.

البته باید گفت که قیمت ۱۹.۹۹ دلاری آن دارای ۶۰ درصد تخفیف نسبت به قیمت عادی است.

ویدیوی بررسی تا روز پنجشنبه منتشر خواهد شد، بنابراین به خصوص اگر وصله‌ی به روز رسانی این بازی استراتژی از بازی‌های Civilization توجه شما را جلب کرده، بهتر است منتظر اخبار بیشتر بمانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا