باتری Roost باعث می‎شود سنسور دود شما هوشمند شود

یک آشکارساز هوشمند دود و CO2 می‎تواند یک سری کار هوشمند دیگر هم بکند، نظیر مطلع ساختن صاحبان خانه از طریق تلفن‎های هوشمند همراهشان اگر هشدار خاموش شده باشد. گرچه، اگر دارای یک سنسور واقعا خوب ولی “غیر هوشمند” باشید و نخواسته باشید آن را عوض کنید، چه می‎شود؟ خوب، شما به زودی قادر به هوشمند ساختن آن در قالب باتری Roost خواهید بود.

1.roost-battery
Roost شبیه یک باتری 9 وولتی قراردادی و سنتی می‎آید، و در حقیقت در راس آن یک باتری لیتیومی قابل تعویض قرار دارد که باید به مدت 5 سال به دنبال استفاده‎ی نرمال دوام بیاورد. گرچه وجود یک ماژول قابل تعویض در پایین آن، اجازه‎ی برقراری ارتباط با خانه شما از طریق شبکه‎ی وای فای را می‎دهد.

2.roost-battery-2

اگر هشدار خاموش شود (نوع یا مدل آشکارساز یا سنسور مهم نیست) این ماژول روی دستگاه موبایل شما از طریق اپلیکیشن مخصوص iOS یا آندروید خود هشداری بدون توجه به محل قرارگیری شما، می‎‏فرستد.

اگر شما بخواهید، می‎تواند همچنین اعضای خانواده، همسایه‎ها یا دیگر افرادی که شما انتخاب کرده‎اید را نیز باخبر سازد.

به علاوه، برای جلوگیری از بیدار کردن شما در میانه‎ی شب توسط ایجاد صدایی که نشان از باتری کم دارد، همچنین از زمان کم شدن مقدار باتری شما را قبل از اینکه به مرحله‎ی صدا کردن برسد، آگاه می‎سازد.

در پایان، اگر شما تصادفا سنسور را خاموش کنید، این اپلیکیشن به شما اجازه‎ی خاموش کردن هشدار بدون نیاز به زدن فیزیکی دکمه‎ی ریست را می‎دهد.

باتری Roost را می‎توان از الان پیش خرید کرد، و در ماه سپتامبر می‎توان انتظار حضور آن در بازار را داشت. قیمت یک عدد از آن 35 دلار و قیمت دو عدد 65 دلار است، با داشتن یک باتری قابل تعویض که برای هرکدام 15 دلار هزینه می‎برد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا