بازی RubyRun: Eye God’s Revenge :برای زنده ماندن بدوید

بازی‌های سبک دوندگی در App Store هر روز در حال زیاد شدن هستند و عمدتا تنها در ظاهرشان تفاوت دارند، در این سبک بازی‌ها دیدن یک ابتکار عمل فوق‌العاده خواهد بود تا این سبک تکراری نشود. بازی RubyRun: Eye God’s Revenge یکی از این دسته بازی‌هاست که در آن علاوه بر دویدن، پریدن و خم کردن سرتان می‌توانید به مانع‌های سر راه شلیک کنید.

1.RubyRun-1روش بازی

در این بازی بازیکنان کنترل یک قهرمان چابک را به عهده می‌گیرند که این قهرمان فکر می‌کند دزدین یک یاقوت عظیم ایده خوبی است.

دقیقا مثل زمانی که Indiana Jones فکر می‌کند جای یک شیئ عتیقه در موزه است نه در جای اصلی آن، ولی در اصل با این کار خدایان نسبت به این بی‌حرمتی خشمگین خواهند شد.

2.RubyRun-2

خدای چشم لیزری را فعال می‌کند که این فضا نورد شما را در منطقه‌ای که بهتر است محل ساخت و ساز بین ستاره بنامیم، تعقیب می‌کند.در مسیرتان موانعی از جمله بلوک، تخته چوبی و کارگران سبز رنگی هستند که می‌توانید از روی آن‌ها بپرید یا به آن‌ها شلیک کنید تا نابود شوند و مسیرتان باز شود.

در طی مسیری که برای رکورد زدن می‌دوید یاقوت‌هایی را در هر مرحله خواهید دید که باید آن‌ها را جمع‌آوری کنید، البته مراقب باشید که اگر به آن‌ها شلیک کنید تبدیل به سنگ می‌شوند.

از این یاقوت‌ها برای تهیه اسلحه‌های جدید می‌توانید استفاده کنید که هر یک شلیک متفاوتی را دارد.

به عنوان مثال اسلحه Apocalypse هر چیزی را که در مسیرش باشد نابود می‌کند، اما ممکن است سلاح چندان مناسبی هم نباشد چرا که یاقوت‌های با ارزش را هم نابود می‌کند.

3.RubyRun-3

به جز کسب یاقوت در طی مراحل، روش‌های متفاوتی دیگری هم برای جمع‌آوری یاقوت در این بازی وجود دارد. به عنوان مثال هدایایی که فقط به دلیل بازی کردن به دست می‌آورید.

گاهی اوقات این هدیه را در عرض چند دقیقه دریافت می‌کنید و گاهی اوقات در زمانی طولانی‌تر. معمولا این هدایا تعداد زیادی یاقوت است که می‌توانید برای دریافت یک اسلحه شانسی جدید استفاده کنید.

اگر هم حوصله ندارید که صبر کنید تا اسلحه مورد علاقه‌تان آزاد شود می‌توانید با پرداخت 0.99 دلار یک اسلحه مشخص را خریداری کنید.

بازی RubyRun: Eye God’s Revenge به صورت رایگان برای آیفون، آیپد و آیپاد موجود است. می‌توانید همین امروز این بازی را از App Store دریافت کنید.

شما درباره این بازی سبک دوندگی چه نظری دارید؟ نظرات‌تان را در بخش نظرات پایین با ما در میان بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا