شایعاتی از مشارکت گروه موسیقی U2 در معرفی آیفون 6

شایعات متعددی در بین مردم در حال گردش است که نشان می دهد شرکت اپل قصد دارد گروه موسیقی ایرلندی  U2 را برای اجرای برنامه در رویداد معرفی آیفون6 دعوت کند. خبرنگار سایت MacRumors گفته است که آیفون6 همراه با آلبوم جدید گروه موسیقی معروف و محبوب U2 معرفی خواهد شد ، همچنین یک سری شایعات بی اساس توسط خبرنگاران ایرلند در صفحه توئیتر نوشته شده است که به این شایعه اشاره می کند ولی هنوز کسی آن را تایید نکرده است.

به نظر می رسد اکثر شایعات از فیلم برداری اخیر گروه U2 در شهر دوبلین پایتخت کشور ایرلند نشات می گیرد ، که به صورت مخفیانه انجام شده است . آهنگساز معروف آقای استفان براون موفق شده است که یک عکس خیلی مبهم از این موزیک ویدیو را تهیه کند. او می گوید:

آن ها از استراتژی ورقه های سیاه سفید برای پنهان ماندن محتویات فیلم برداری از عموم استفاده می کنند. چیزی که به نظرم آمد این است که این موزیک ویدیو درباره یک گوشی است.

این  تقریبا غیرممکن است که بگوییم چه نوع دستگاهی در این عکس به تصویر کشیده شده است و فقط یک احتمال است که این ویدیو به آیفون اشاره دارد.

u2videoshoot

  استفان براون این عکس را در صفحه توئیتر خود(@Stephenbrow) قرار داده است : pic.twitter.com/CUY4rKTSM9 . همچنین او در توضیحات این عکس نوشته است : به نظر می رسد این ویدیو در مورد یک گوشی است. و من احتمال می دهم آن گوشی آیفون6 می باشد.

همچنین در سایت طرفداران U به نقل قول از جولیان لنون فرزند جان لنون خواننده گروه بیتلز و دوست صمیمی گروه U2 اشاره کرده است که “من حدس می زنم این گروه به دنبال ساخت موزیک ویدیویی برای تبلیغ محصولی از اپل می باشند.”

همچنین خبرنگار سایت CNET خانم Shara Tibken گفته است که در روز نهم سمپتامبر و در رویداد معرفی آیفون6 که در ساختمان عظیمی در محوطه دانشگاه De Anza برگزار می شود آقای Bono ( رئیس گروه موسیقی U2 ) به عنوان مهمان ویژه از سمت شرکت اپل دعوت شده است.

هنوز معلوم نیست رویداد معرفی آیفون6 چه ساختاری دارد اما به نظر می رسد اجرای گروه موسیقی یکی از مراحل آن باشد. خبرگزار واحد  Mercury در San Jose با یکی از ساکنین کوپرتینو که شاهد آماده سازی های مکان برای رویداد نهم سمپتامبر است مصاحبه کرده است که او گفته : به نظر می رسد یک سکویی در مرکز فلینت برای اجرای گروه موسیقی راک ساخته شده است!

شرکت اپل و U2 همکاری های متعددی داشته اند و استیو جابز و بونو دوستان خوبی برای هم بودند. شروع همکاری آن به سال 2004 برمیگردد که در آن شرکت اپل چند نسخه ویژه از آیپاد خود را با امضای U2 منتشر کرد. شرکت اپل همچنین یک شراکت طولانی مدتی با محصولات RED که توسط موسسه خیریه ای تحت نظارت بونو راه اندازی شده است دارد.

یکی دیگر از مواردی که به این شایعات دامن می زند این است که اپل روز نهم سمپتامبر آیفون6 را معرفی می کند و گروه U2 نیز همین روز را برای معرفی آلبوم جدید خود به طرفداران قول داده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا