شایعات درمورد آیفون 6 پر رنگ تر میشود. 6 ماه تا معرفی

کم کم وقت بحث داغ شایعات است؛ بله! تا رونمایی از جدیدترین اسمارت فون اپلی که آن را iPhone 6 می دانیم و iWatch زمانی نمانده و کم کم داریم به استقبال آن ها می رویم.

سان چانگژو، آنالیزور سایت انگلیسی زبان QQ Tech چین از آخرین اخبار آیفونی برایمان خبری دارد. این تحلیلگر از امکان ارائه آیفون با دو صفحه نمایش بزرگ در ماه ژوئن خبر می دهد.

بنابر گفته های چانگژو، آیفون 6 در راه، احتمالا از یک صفحه نمایش 4.7 اینچی 1,136~640 و نیز یک صفحه نمایش 5.7 اینچی که بعداً عرضه می شود، بهره خواهد برد.

iphone-5-4s-side-by-side

منابع متعددی از این خبر می دهند که آیفون بزرگتر اپل در ماه اکتبر می آید که از 4 اینچ به 5 اینچ جهش خواهد کرد. برخی آنالیزور ها هم از 5.7 اینچ به 6 اینچ می گویند که این یعنی باز هم بزرگ تر! به علاوه، یک خبر هم از این داریم که گفته iPhone 6 صفحه ای 5.5 اینچی با تراکم 1920~1080 پیکسل خواهد داشت.

از آن گذشته، طی یک رویداد از هفته گذشته پیرو China Mobile از مدیر عامل اپل، تیم کوک راجع به، به همراه داشتن صفحه نمایشی قابل انعطاف یا بزرگتر پرسیده شد که تمامی چیزی که تیم کوک گفت این بود که : در آینده مشتریان ما می توانند انتظار آپدیت های دلپسندی را داشته باشند.

همچنین کوک گفت : ‘ما هیچ گاه از آینده سخن نمی گوییم. ما چیز هایی بزرگ خواهیم داشت که اکنون در حال کار بر روی آن ها هستیم اما می خواهیم به صورت راز باقی بماند. این طوری هنگامی که آیفون 6 را ببینید بیشتر خوشحال خواهید شد.’

در این بین، شایعه آیواچ چه اوجی گرفته! اوجی که آدم را یاد بابا اِتی می اندازد! این ساعتِ رایانه مانندِ اپلی هم انگاری با یک صفحه نمایش قابل انعطاف OLED از LG همراه است. وابسته به گزارش ها، LG شراکت اش برای تولید نمایشگر ها OLED 1.52 اینچی با اپل را نهایی کرده است و گفته می شود تولید آن هم از اواخر امسال [میلادی] آغاز شود.

هنوز ریز مشخصاتی راجع به مسائل باتری، تصمیمات تکنولوژی صفحه نمایش و … در دست نیست اما از جایی که هیچ گاه نمی شود اپل سنتر آپدیت نباشد، با ما همراه باشید… :پی

منبع : Cnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا