پیش بینی فروش بیش از 50 میلیون عدد از آیفون های اپل

در سه ماهه اول سال 2015 ، اپل بیش از 70 میلیون عدد از گوشی های خود را به فروش رساند . با در نظر گرفتن این نرخ فروش ، برخی از تحلیلگران انتظار دارند تا میزان فروش اپل در سه ماهه دوم سال بیش از 50 میلیون دستگاه باشد . مسلما این روند در ادامه موفقیت تجاری سری گوشی های آیفون 6 خواهد بود .

بر اساس گزارش شرکت خدمات مالی UBS Evidence Lab ، اپل در حدود 51.1 میلیون عدد از گوشی های آیفون خود را در سه ماهه دوم سال به فروش خواهد رسانید . اگر چه تحلیلگران وال استریت پیش بینی می کنند که اپل بتواند در این مدت تنها 45 میلیون واحد را به فروش برساند . مرکز تحقیقاتی UBS Evidence سابقه بسیار خوبی در برآورد میزان فروش آیفون های اپل دارد .

Apple-iPhone-6-Review-004

UBS مدعی است که محرک اصلی برای افزایش میزان فروش گوشی های آیفون ، موفقیت تجاری اپل در بازار چین است . اپل به تازگی توانسته است تا جایگاه نخست را در بین تولید کنندگان و فروشندگان گوشی های هوشمند بازار چین به دست بیاورد . اپل حتی از تولید کننده داخلی چین یعنی زیائومی نیز در این رقابت پیشی گرفته است . البته این نتیجه مربوط به بررسی بازار در سه ماهه اول سال جاری بوده است . همچنین گزارشات قبلی ثابت کرده اند که میزان فروش آیفون های اپل در پنج کشور بزرگ اروپایی نیز افزایش یافته است .در این کشورها اپل توانسته است توجه کاربرانی را که قبلا از گوشی های هوشمند اندرویدی استفاده می کردند ، به سمت محصولات خود جلب نماید . علاوه بر این ، عرضه موفقیت آمیز ساعت اپل یکی دیگر از عواملی است که قطعا به فروش بهتر آیفون های اپل در سه ماهه دوم سال کمک خواهد کرد . ساعت هوشمند اپل تنها با مدل های جدیدتر آیفون سازگار است .این موضوع می تواند یک انگیزه اصلی برای خرید آیفون های جدید شرکت اپل باشد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا