نسل بعدی گوشی های بزرگ سامسونگ با صفحه نمایش تاشو

تسل بعدی گوشی های بزرگ بعدی سامسونگ با صفحه نمایش تاشو ( نیمه نصف شده )

تصویری از نسل بعدی گوشی های بزرگ سامسونگ با صفحه نمایش تاشو (نیمه نصف شده) منتشر شده است . بنابراین شما امکان این را خواهید داشت که گوشی های بزرگ را نصف کنید و در جیب خود بگذارید . بنا بر گزارشات این گوشی ها در اول ژانویه 2016 عرضه خواهد شد.

2015-09-17_160411

ویژگی های این گوشی ها لو رفته است و هنوز مشخص نیست که این اطلاعات به صور قطعی و تایید شده باشد اما به هر حال یک سایت چینی اطلاعاتی از این گوشی را منتشر کرده است .

این گوشی دارای صفحه نمایش تاشو ، 3 گیگابایت رم ، قاب ارتقاء با microSD و یک باتری غیر قابل حمل است . هنوز مشخص نیست که چه پردازنده ای برای این گوشی استفاده شود ولی به گفته این سایت سامسونگ قصد دارد از پردازنده اسنپ دراگون 620 یا 820 استفاده کند.

بنا بر گزارشات گفته می شود که این قابلیت در گوشی گلکسی اس 7 وجود ندارد و هنوز نام این گوشی مشخص نیست . سامسونگ این روزها مشکلات زیادی برای فروش محصولات خود دارد و شاید همین موضوع باعث شده است که این شرکت تصمیم برای اراده کردن یک کار جدید و جالب بکند تا توجه مشتریان را دوباره به سمت خود جلب کند و این صفحه نمایش می تواند رمز موفقیت برای جذب دوباره متشریان باشد.

البته صفحه نمایش تاشو یک قابلیت جدید نیست و در سال 2008 شرکت سامسونگ در رویداد فن آوری های صفحه نمایش از این نوع صفحه نمایش ها رونمایی کرده بود ولی هم اکنون تصمیم گرفته است که از این نوع صفحه نمایش ها در گوشی های خود بهره ببرد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا