اندروید ال هم اکنون برای سامسونگ گلکسی اس 5

منابعی از شرکت بزرگ کره ای سامسونگ خبر می دهد که سامسونگ در تلاش است که آپدیت جدید اندروید یعنی اندروید ال را به زودی برای سامسونگ اس 5 منتشر کند تا دارندگان این گوشی هوشمند بتوانند از آخرین آپدیت اندروید در گوشی خود استفاده کنند. همچنین این منبع خبر از انتشار آخرین نسخه اندروید برای گلگسی نوت 4 را تا پایان نوامبر داده است.

2

رابط کاربری اندروید ال به کلی با نسخه های قبلی تغییر داشته و ممکن است شرکت کره جنوبی برای انتشار آن بر روی گوشی های خود تغییراتی روی رابط کاربری اندروید ال انجام دهد که ممکن است عرضه آن به طول بی انجامد اما تجربه نشان داده که شرکت سامسونگ به موقع بروز رسانی های سیستم عامل اندروید را برای گوشی هایش یا حد اقل بر روی گوشی های شاخص خود قرار می دهد.

بسیاری از کاربرانی که وقت خود را صرف کار با بهترین گوشی های اندرویدی می کنند ، مشتاق به استفاده از نرم افزار های جدید و بروز هستند. به طوری که آنها نمی توانند ماه ها برای انتشار نسخه جدید گوگل صبر کنند. ارتقا نرم افزار ها همچنین به سازندگان سخت افزار کمک می کند چون با ارتقا و بهبود بخشیدن به سیستم عامل باعث می شود که به صورت بهینه از سخت افزار استفاده کند و طول عمر سخت افزار را بهبود بخشد.

20

اگر سامسونگ نتواند به سرعت این امکان را برای کاربران فراهم کند تا بتوانند اندروید ال را بر روی گوشی های ساخت سامسونگ استفاده کنند ممکن است که کاربران به دنبال گوشی های شرکت کره ای دیگر مثل سام موبایل رو بیاورند چون سام موبایل ادعا کرده که در تمام گوشی هایش اندروید ال تا آوایل پاییز قابل به روز رسانی می باشد. و این ممکن است برای سامسونگ گران تمام شود.

به گفته شرکت سامسونگ :آپدیت اندروید ال برای هر دو گوشی سامسونگ یعنی گلکسی اس 5 و گلکسی نوت 4 تا پایان نوابر یا اوایل دسامبر قابل بروز رسانی خواهد بود. سامسونگ باید تلاش کند که اندروید ال را به سرعت با گوشی هایش تطبیق دهد تا مشتریان خود را به این خاطر از دست ندهد.

با این حال ; می دانیم که سامسون در حال کار و تلاش است تا بتواند به سرعت آپدیت جدید اندروید ال را برای کاربرانش قرار دهد.

technobuffalo

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا