تبلیغ تلویزیونی جدید سامسونگ گلکسی اس 5 بر ضد آیفون

سامسونگ امروز یک آگهی بازرگانی جدید را منتشر کرد که هدف از آن ایجاد هیجان در میان کاربران آیفون بود و چند هفته پیش در این آگهی آن ها را “wall huggers” نامید. ( یعنی گفت و گو میان دو فرد یا یک شرکت و چند فرد(که در اینجا کاربران آیفون می باشد) به منظور تبلیغات و گاهی ضربه زدن به یک شرکت  دیگر در معرض دید جهانی قرار گیرد.)

Samsung-to-iPhone-users-the-thing-youve-been-waiting-on-for-years-is-already-here-and-its-the-Galaxy-S5

در حالیکه اگهی بازرگانی قبلی درباره عمر باتری گلکسی اس 5 بود و به بهتر بودن آن نسبت به آیفون اشاره کرده بود، یکی از مواردی که به تازگی بر آن تمرکز کرده است صفحه نمایش 5.1اینچی گلکسی S5 در مقایسه با 4 اینچی آخرین مدل آیفون می باشد.

همانطور که در بخش زیر خواهید دید :در  آگهی بازرگانی جدید  یکی از کاربران آیفون و یکی از کاربران گلکسی s5 قرار دارند. اولی می گوید: آیفون ممکن است صفحه نمایش بزرگ ترین را عرضه کند. دومی پاسخ می دهد: صفحه نمایش سامسونگ بهتر خواهد بود و کیفیت صدای صفحه لمسی همیشه بهتر است. در اینجا کاربر آیفون پاسخ می دهد: شما که نمی دانید چیزی که ممکن است تا دوسال بعد عرضه شود چقدر جذاب و دور از تصور خواهد بود! در اینجا تمام می شود  و حس انتظار به مخاطب دست می دهد.

مطمئنا ، تمامی چیزهایی یک کاربر در انتخاب گوشی هوشمند به آن توجه دارد در صفحه نمایشی آن محدود نمی شود. با این حال شرکت اپل پس از پخش اینآگهی بازرگانی متوجه شد که مشتریانش به دنبال صفحه نمایش بزرگ تر هستند و اقدام به تولید آیفون6،  4.7و 5.5اینچی نموده است و در سال جاری و به احتمال زیاد ماه سمپتامبر آن را عرضه خواهد کرد. هرچند تا آن زمان شرکت سامسونگ به پخش پیام بازرگانی خود ادامه خواهد داد.

 

phonearena

اسکرول به بالا