تاریخ عرضه‌ی Samsung Galaxy S6 Edge: از کجا می‎شود آن را تهیه کنم؟

شاید Samsung Galaxy S6 Edge شما را وسوسه کند که به سمت خرید یکی از محصولات سامسونگ پیش بروید، و شاید باعث شود از برادر کمتر خمیده‌اش یعنی Galaxy S6 دوری کنید، ولی چه زمان و در کجا شما قادر به خرید یکی از این گوشی‎ها خواهید بود؟

اکنون امکان پیش خرید این گوشی وجود دارد، و سامسونگ تایید کرده است که فروش Galaxy S6 Edge از 10 آوریل در 20 کشور شروع می‎شود، و خدا رو شکر به همین خاطر ما نیاز نیست مدت زمان زیادی را برای دست یافتن به صفحات نمایش خمیده تر آن صبر کنیم.

شما می‎توانید از بین نمونه‎های مختلف، مدل دارای فضای ذخیره سازی داخلی 32، 64 یا 128 گیگی را انتخاب کنید و تنوع رنگی هم زیاد است، ولی خوب قیمت آنها هم کم نیست.

GalaxyS6Edge-Press-02-970-80

سامسونگ

امکان پیش خرید Galaxy S6 Edge در سایت رسمی سامسونگ و فروشگاه‎های اختصاصی خود این شرکت وجود دارد ولی فعلا نشانی از مدل 32 گیگی نیست.

این به این معنا است که شما باید مدل گران قیمت‌تر 64 گیگی که دارای قیمت 760 یورو است را انتخاب کنید و قیمت و تاریخ عرضه نیز مدل 128 گیگی هنوز مشخص نیست.

در رابطه با رنگ، شما می‎توانید از بین رنگ‎های مشکی، سفید، طلایی یا سبز انتخاب کنید، سه رنگ اول از 9 آوریل برای مدل 64 گیگی موجود است ولی رنگ سبز فعلا مشخص نیست.

 

اپراتور همراه EE

اپراتور همراه EE فعلا تنها مدل 64 گیگی Samsung Galaxy S6 Edge را عرضه می‎کند و این گوشی برای پیش خرید به رنگ‎های تمام مشکی، سفید و طلایی وجود دارد.

تعرفه‌ای که شما باید اینجا پرداخت کنید به هنگام خرید 49.99 یورو و سپس هر ماه به مدت دو سال مقدار 53.49 یورو است. در ازای پرداخت این مقدار به این اپراتور شما یک مدل 64 گیگی Samsung Galaxy S6 Edge دریافت می‌کنید به همراه میزان نامحدود مکالمه و پیام کوتاه و امکان ارسال قابل توجه 20 گیگ اطلاعات.

 

اپراتور همراه و خدمات دهنده اینترنتی O2

در سایت این اپراتور شما گزینه‎های 64 و 128 گیگی را با رنگ‎های مشکی، سفید و طلایی در پیش رو دارید ولی تنها نسخه‌ی 64 گیگی آن برای پیش خرید وجود دارد.

قیمت دریافت Galaxy S6 Edge اینجا بسیار بیشتر و برابر با 99.99 یورو است و سپس شما باید 48 یوور در ماه پرداخت کنید ولی در عوض میزان مکالمه و پیام دهی بی نهایت است و امکان ارسال اطلاعات به میزان 2 گیگ است.

 

اپراتور همراه و خدمات دهنده اینترنتی Vodafone

Vodafone برای پیش خرید مدل‎های 64 و 128 گیگی را در اختیار دارد و شما می‎توانید از بین قرارداد‎های 12 و 24 ماهه و ارتباط اینترنتی از نوع 3G و 4G انتخاب کنید.

اگر قرارداد 24 ماهه ببندید و ارتباط اینترنتی از نوع 4G را انتخاب کنید، به شما یک Galaxy S6 Edge رایگان داده می‎شود و ماهانه باید هزینه ای برابر با 53.50 یورو پرداخت کنید و امکان ارسال داده به حجم 7 گیگ وجود دارد و حجم میزان مکالمه و پیام نامحدود است.

 

اپراتور همراه و خدمات دهنده اینترنتی Three

سایت این اپراتور عرضه‌ی S6 Edge را تایید کرده است ولی هنوز امکان پیش خرید را باز نکرده است.

 

اپراتور همراه و خدمات دهنده اینترنتی Carphone Warehouse

شما می‌توانید گلکسی S6 بدون سیمکارت را از این شرکت پیش خرید کنید، ولی به دلایلی انجام چنین کاری در رابطه با Galaxy S6 Edge وجود ندارد، و این اپراتو تنها برنامه‎های فروشی در اختیار دارد که باید برای آن‎ها ماهیانه پول پرداخت کنید. دوباره مدل 32 گیگی به چشم نمی‏‎خورد، و برای پیش خرید تنها مدل‎های 64 و 128 گیگی وجود دارد. گوشی‎های 64 گیگی به رنگ های سفید و سیاه در 10 آوریل عرضه می‎شوند، و برای مدل طلایی به علاوه‌ی تمامی گزینه‎های مدل 128 گیگی باید 4-6 هفته صبر کرد.

 

فروشندگان آنلاین

در سایت MobileFun گوشی Galaxy S6 Edge بدون سیمکارت به فروش می‎رسد و این سایت مدل 32 گیگی این گوشی به رنگ‎های مشکی، سفید یا طلایی را به قیمت 699 یورو پیش فروش کرده است.

مدل 64 گیگی همچنین با قیمت 749 یورو (به رنگ‎های مشکی، سفید و طلایی) اگر به دنبال فضای ذخیره سازی زیادتری هستید، برای پیش خرید موجود است.

سایت Expansys گوشی Galaxy S6 Edge برای فروش لیست کرده است، ولی هنوز برای آن اصلا قیمتی ارائه نداده است و شما تنها می‎توانید برای دریافت خبرهای آتی ثبت نام کنید.

در سایت Unlocked-Mobiles همین قضیه به چشم می‎خورد که Galaxy S6 Edge به قیمت 649.98 یورو لیست شده است ولی هنوز امکان پیش خرید آن وجود ندارد.

سایت Clove همچنین دارای یک امکان “به من اطلاع بده” در صفحه مربوط به Galaxy S6 Edge است که به شما اجازه می‎دهد در رابطه با اخبار پیش فروش‎ها، قیمت‎ها و تاریخ فروش مطلع باشید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا