تعداد دانلود تم‌های سامسونگ گلکسی S6 از ۶ میلیون عبور کرد

در کنار نوآوری‌های گلکسی S6 و S6 edge و ساختار فلز و شیشه‌ای آن، سامسونگ امکان استفاده از تم‌های قابل شخصی سازی را هم بر روی گوشی‌های خود آورده است. این تم‌ها از طریق فروشگاه تم‌ها که به صورت پیشفرض بر روی این دو دستگاه نصب شده‌اند قابل دانلود کردن است. تم‌های این فروشگاه می‌توانند به طور کلی ظاهر رابط کاربری تاچ ویز را عوض کنند. و به نظر می‌رسد بسیاری از صاحبان گلکسی S6 و S6 edge از این قابلیت خوششان آمده است.

Samsung-Galaxy-S6-themes-hit-6-million-downloads

بر طبق گفته‌های سامسونگ، تم‌های این فروشگاه از ماه آپریل، یعنی زمان اولین عرضه‌ی سری S6، تاکنون بیش از ۶ میلیون بار دانلود شده است. البته که با فروش پیوسته‌ی S6 و S6 edge در سراسر دنیا و اضافه شدن تم‌های جدیدتر، تعداد این دانلودها روز به روز بیشتر می‌شود. به علاوه، آن‌هایی که در حال حاضر تم‌ها را دانلود کرده‌اند، پس از مدتی که نیاز به تغییر ظاهری داشتند به دنبال تم‌های جدیدتر می‌گردند.

اگر با گلکسی S6 و S6 edge آشنایی ندارید باید بگوییم که تنها سه تم به صورت پیشفرض بر روی آن‌ها نصب شده است. ولی پیدا کردن و دانلود کردن موارد جدید بسیار ساده است. چگونگی انجام این کار را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید تعدادی از تم‌های سامسونگ (با همکاری دیگر شرکت‌ها) را در اسلایدشو پایین مشاهده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا