مقایسه آیپد ایر با تبلت گلکسی S در آگهی جدید سامسونگ

شرکت سامسونگ یک ویدیوی تبلیغاتی در کانال یوتیوب سایت خود قرار داد که در آن به مقایسه اپل آیپد ایر و تبلت گلسی S را در خیابان های شهر نیویورک دارد ،  iGeneration  اولین سایتی است که این ویدیو را تحلیل کرده است و به گفته این سایت ، در این ویدیو ادعا شده است که نظرات کاربران طی یک گزارش خیابانی در مورد کاربردهای تبلت های گلکسی اس و تاکید بر صفحه نمایش آن ، وزن و کیفیت دوربین نوشته شده است.

vvv

در قسمتی از این آگهی این دو دستگاه در یک نمای ساید بای ساید (کنارهم) قرار گرفته شده است و از زبان کاربران نوشته شده است که تبلت گلکسی اس نازک تر بوده و شفافیت صفحه نمایش آن بیشتر از آیپد ایر است. در این آگهی همچنین ادعا شده است که تعداد پیکسل های تبلت گلکسی به میزان یک میلیون از آیپد ایر بزرگ تر است.  و در این بخش نوشته است که تعداد پیکسل های تبلت گلکسی اس 4,096,000 می باشد و در مورد آیپد ایر این میزان  3,145,728 پیکسل است.

تبلت گلکسی اس تب

در پایان این آگهی عده ای از کاربران را نشان می دهد که تبلت های گلکسی اس را به آیپد ایر ترجیح می دهند و در پایان شعاری نوشته می شود ” نازک تر به همراه صفحه نمایش شفاف تر” و سپس تبلت گلکسی اس ظاهر می شود.

سامسونگ اولین آگهی تبلیغاتی خود در مورد تبلت گلکسی اس را ماه پیش ارائه کرد ، که در آن باز هم به تمسخر رقیب خود یعنی آیپد ایر پرداخت و صفحه نمایش آن را از نظر ناتوانی در انجام چندین عمل بررسی کرد.  همچنین تبلت گلکسی اس در ماه ژوئن منتشر شد و گفته شد که میزان رزولوشن آن  (2560 در  1600) می باشد همچنین صفحه نمایش آن فوق AMOLED بوده و سنسورهای حسگر انگشتی دارد عمر باتری آن 11 ساعت بوده و قابلیت های چندکاره بودن صفحه نمایش را دارد.

ولی باز هم باید به این نکته توجه کنیم که تمامی چیزهایی که در مورد آیپدایر گفته شده صحیح نیست و سامسونگ فقط قصد تخریب رقیب دیرینه خود را دارد تا فروش خود را افزایش دهد ولی بازهم خواهیم دید که با عرضه نسل دوم آیپد ایر که شرکت اپل بزودی اینکار را انجام می دهد بازهم طرفداران خاص خود را جلب کرده و تبلیغات سامسونگ برای تبلت گلکسی اس بیهوده خواهد بود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا