سامسونگ قصد تقلید از طرح آپگرید آیفون دارد

از آنجاییکه اپراتور‎های مهم آمریکا به این سمت حرکت کرده‎اند که کمک‎های مالی به منظور تهیه گوشی‎های هوشمند همراه و قرارداد‎های بلند مدت را از بین ببرند، هزینه‎ی واقعی آیفون بیشتر از قبل آشکار خواهد شد.

برای همین اپل تصمیم گرفته است تا به شما اجازه دهد یک اپراتور را انتخاب کنید و یک آیفون 6 اس/6 اس پلاس قفل نشده تهیه کنید و هر سال با توجه به طرح جدید آپگرید آیفون این فرصت را در اختیار داشته باشید که یک آیفون جدید با برنامه‎ی AppleCare+ به دست آورید.

1.iphone-upgrade

تقلید اپل از سامسونگ

حالا سامسونگ نیز تصمیم گرفته است تا در ایالت متحده طبق گزارش سایت Forbes طرح “کرایه‎ی یک گوشی‎ هوشمند همراه” را اجرا کند.

طبق گفته‎ی یک مدیر اجرایی صنعتی که از برنامه‎های سامسونگ اطلاع دارد، این کمپانی عظیم مستقر در کره‎ی جنوبی ممکن است طرح خود را به در چند ماه آتی اجرا کند و حتی ممکن است این زمان زودتر از موعد مقرر باشد.

این منبع اطلاعاتی گفته است:” اصلا نیازی به فکر ندارد چرا آن‎ها چنین کاری را انجام نخواهند داد.”

سایت مذکور قادر به این نبود که هزینه‎هایی که سامسونگ برای این طرح در نظر گرفته است به طور دقیق معلوم کند.

این ابتکار سامسونگ جای هیچگونه شکی نمی‎گذارد که این کمپانی از طرح آپگرید آیفون اپل تقلید کرده است که با توجه به اینکه از مشتری نمی‎خواهد در زمان خرید هزینه‎ی کامل آیفون را پرداخت کند، مسلما باعث افزایش فروش آیفون خواهد شد.

چنین طرحی به دنبال اجرا تنها منحصر به فروشگاه‎‎های خورده فروشی اپل در ایالت متحده خواهد بود.

تصاویر زیر مربوط به همین طرح اپل می‎باشند.

2.iPhone-Upgrade-Program

میزان پرداخت‎ها از 32 دلار در هر ماه شروع می‎شود و باعث می‎شود مشتریان هزینه‎های آیفون جدید خود در طول دو سال و به صورت قسطی هر ماه پرداخت کنند (به همراه پشتیبانی کامل از برنامه‎ی AppleCare+).

به طور کلی طرح آپگرید آیفون با توجه به یک توافق پرداخت در طول دو سال واقعا با ارزش است، نه تنها باعث می‎شود مشتریان تحت برنامه‎ی AppleCare+ قرار گیرند بلکه به آن‎ها اجازه می‎دهد با تحویل گوشی فعلی خود، هر سال آیفون جدید را در اختیار داشته باشند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا