سامسونگ از Live Photos اپل کپی‌برداری می‌کند!

به گزارش آی اپل سنتر ، شرکت سامسونگ درحال برنامه‌ریزی برای پرده‌برداری از یک ویژگی شبیه به Live Photos اپل است تا از آن در گوشی هوشمند گلکسی اس 7 خود استفاده است.

Samsung-Logo1-600x340

یک منبع آگاه می‌گوید که این ویژگی، هنوز در مراحل توسعه قرار دارد. گرچه سامسونگ قصد دارد تا از این ویژگی به همراه گلکسی اس 7 خود رونمایی کند، اما ممکن است این ویژگی، بعداً با بروزرسانی نرم افزاری با گلکسی اس 7، همراه شود. برای این ویژگی نام‌های متفاوتی از Timeless Photo تا Vivid Photo در نظر گرفته شده است که ترکیبی از ‘vivid memory’ و ‘photo’ می‌باشد.

بر خلاف Live Photos در Samsung Vivid Photo ظاهراً ویژگی ضبط صدا وجود ندارد. این مورد به کاربران اجازه می‌دهد تا Vivid Photo را با عناوین مختلفی مانند GIF به اشتراک بگذارند بدون اینکه به یکپارچگی خاصی نیاز داشته باشند.

قابل ذکر است که به گفته‌ی سامسونگ، Galaxy S7 با 3D Touch که صفحه‌ی نمایش حساس به فشار است بروزرسانی خواهد شد که یک ویژگی دیگر کپی‌برداری شده از اپل است.

آیا شما تعجب نمی‌کنید که سامسونگ این ویژگی را به دستگاه آینده خود می‌آورد؟ این ویژگی برای مشتریان تفاوتی دارد؟ لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا