نرم افزار اطلاع رسانی خبری جدید سامسونگ

برنامه  UPDAY تنها برای کاربران گوشی های گلکسی سامسونگ که در اروپا حضور دارند ، در دسترس خواهد بود

اوایل امروز ، سامسونگ اعلام کرد که قصد دارد یک نرم افزار اطلاع رسانی خبری جدید را برای گوشی ها و تبلت های گلکسی خودش منتشر کند. این برنامه خبررسانی آینده که فقط برای گوشی های شرکت سامسونگ در دسترس خواهد بود ، محتوا های سرپرستی شده توسط ویراستارهای انسانی را با محتوا های درخواست شده توسط الگوریتم ها با یکدیگر ادغام می کند.

2015-09-01_121632

این برنامه که UPDAY نام دارد ، یک پلتفرم انباره محتوا های خبری است که بوسیله همکاری با اکسل اسپرینگر ( Axel Springer ) که یکی از بزرگترین ناشران دیجیتال در اروپا شناخته شده است ، ساخته خواهد شد.

البته فعلا هنوز مشخص نیست که ناشران دیگری مثل Die Welt ، Bild and Fakt محتوا های اختصاصی ای را برای برنامه UPDAY ارائه خواهند کرد و یا این که الکس اسپرینگر تنها قسمتی از این اخبار را تهیه خواهد کرد و یا کل آن را پوشش می دهد.

تصمیم شرکت سامسونگ برای همکار شدن با ناشر دیجیتالی ای بزرگ در اروپا چون الکس اسپرینگر اصلا تصادفی نیست. طبق قرارداد ها و امضا هایی که ما بین این دو در مطبوعات انتشار یافته است ، این مطلب مشخص شده است که نرم افزار UPDAYدر حال حاضر ،تنها برای کاربران گوشی های گلکسی سامسونگ که در اروپا حضور دارند ، در دسترس خواهد بود.

نرم افزار UPDAY سامسونگ اطلاعاتی را که شما لازم است بدانید را به صورت گزینش شده از ویراستاران محلی و اطلاعاتی که شما خودتان می خواهید بدانید را با استفاده از الگوریتم هایی که علایق شما را شناسایی می کنند ، برای شما فراهم می کند. ما فعلا این مطلب را که چگونه این دو قسمت برنامه قرار است با یکدیگر به تعادل برسند ، مورد بررسی قرار می دهند ، ولی چیزی که واقعا واضح است، این است که این برنامه در جوابی مستقیم به برنامه ی Apple News ، که نرم افزاری خبری با سرپرستی انسان می باشد که از سوی غول تکنولوژی Cupertino در اوایل امسال معرفی شده ، به بازار عرضه شده است.

نسخه بتای اولیه این نرم افزار در حال حاضر در لهستان و آلمان و دیگر کشور های اروپایی که در آن ها سخن ها و اخبار اکسل اسپرینگر محبوبیت فراوانی دارد، در حال انتشار است. این دو کمپانی اعلام کرده اند که نسخه کامل و اصلی این پلتفرم خبرگذاری موبایل در اوایل سال 2016 عرضه خواهد شد که همچنین متقارن با زمانی خواهد بود که این سرویس قرار است در مناطق اروپایی بیشتری انتشار پیدا کند.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا