شایعه: معرفی سامسونگ گلکسی اس 8 با صفحه‌ی نمایش 5.7 و 6.2 اینچ

سامسونگ برای دلجویی از کاربران سری Note، سری گلکسی اس 8 را در دو اندازه‌ی 5.7 و 6.2 اینچی معرفی خواهد کرد که هر دو مدل دارای صفحه‌ی نمایش منحنی دوطرفه خواهند بود.

samsung-to-launch-5-7-inch-and-6-2-inch-galaxy-s8-versions-to-appease-note-fans-510075-2

همانطور که احتمالاً بسیاری از شما می‌دانید، سامسونگ در فصل سوم سال، گلکسی نوت را معرفی می‌کند در حالی که گلکسی اس معمولاً در فصل اول یا دوم معرفی می‌شود.

با این حال، یک شایعه‌ی جدید وجود دارد که به نظر می‌رسد کمی دور از ذهن باشد. سامسونگ در حال حاضر تصمیم گرفته است تا یک صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر را به سری اس 8 اضافه کند تا آن را برای طرفداران سری نوت جذاب‌تر کند.

samsung-to-launch-5-7-inch-and-6-2-inch-galaxy-s8-versions-to-appease-note-fans-510075-3

البته انتشار دو نسخه‌ی متفاوت از سوی سامسونگ غیر معمول نیست چراکه Galaxy S7 و S7 edge نیز دارای دو صفحه‌ی نمایش در اندازه‌ی متفاوت بودند، اما داشتن یک صفحه‌ی نمایش 6.3 اینجی به نظر می‌رسد چندان برای یک گوشی هوشمند پرچمدار جذاب نباشد و آن را تبدیل به یک فبلت بزرگ می‌کند.

حتی اگر گلکسی اس 8 با صفحه‌ی نمایش 6.3 اینچی عرضه شود، منبع شایعه ادعا می‌کند که اندازه‌ی گوشی به لطف حذف دکمه‌ی Home و طراحی bezel-less تغییر نمی‌کند.

علاوه بر این، سامسونگ صفحه‌ی تخت (flat panel) را از این سری حذف می‌کند. بنابر این هر دو نسخه با دو لبه‌ی منحنی در صفحه‌ی نمایش خواهند آمد. مدل 6.2 اینچی به احتمال زیاد به نام “Plus” معرفی می‌شود اما هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا