پیشنهاد سامسونگ به کاربران آیفون: گوشی جدید ما را امتحان کنید

سامسونگ از کاربران آیفون خواست که جدیدترین گوشی آن‌ها را تنها با یک دلار امتحان کنند

اولین بار توسط Engadget ذکر گردید که سامسونگ با اعتماد به نفس بالا تصور می کند که کاربران آیفون، گوشی های هوشمند جدید آن را، به اندازه کافی برای تغییر (از آیفون به سامسونگ) خوب خواهند یافت که به کاربران آیفون این اجازه را می دهد که تنها با پرداخت یک دلار به مدت 30 روز، آن را تست نمایند.

1.Samsung-Ultimate-Test-Drive-2-1024x358
ابداع “The Ultimate Test Drive” سامسونگ، بهترین تبلیغ T-Mobile بوده است که به صاحبان فعلی آیفون اجازه می دهد که Galaxy S6 edge، Galaxy Note5 و یا Galaxy S6 edge+ را برای یک دوره 30 روزه، در اختیار داشته باشند.

همه کاری که نیاز است انجام دهید این است که از طریق مرورگر سافاری که بر روی آیفون شما اجرا می گردد، از وبسایت The Ultimate Test Drive سامسونگ، دیدن نموده، برنامه فعلی خود و نیز همچنین مدل گوشی ای که می خواهید امتحان نمایید را ثبت کرده و اطلاعات کارت تحویل و اعتباری خود را ارائه کنید.

با این ثبت نام، شما خود را در معرض تمام استراتژی های بازاریابی آینده قرار خواهید داد. اما اگر شما، واقعا قصد دارید که یکی از گوشی های جدید سامسونگ را امتحان کنید، این روش احتمالاً یکی از آسان ترین شیوه های موجود خواهد بود.

2.Ultimate-Test-Drive-Samsung-1024x228

سامسونگ تأکید می کند که این فرصت اساساً فقط، یک دوره ی اجاره ی 30 روزه است و فقط برای افراد بالای 18 سال که ساکن قانونی ایالات متحده آمریکا باشند، در دسترس است. افرادی که ثبت نام می کنند، باید در حال حاضر یک کاربر آیفون باشند و یک حساب اطلاعاتی فعال بی سیم در اختیار داشته باشند.

پر واضح است که بسیاری از مردم، بدون آنکه اصلاً قصدی برای تغییر داشته باشند، بخواهند این ارتقاء را امتحان نمایند، اما سامسونگ بر روی تعداد بیشتری تغییر کاربر، حساب باز می کند.

سامسونگ از طریق همراه نمودن یک سیم کارت فعال برای گوشی انتخابی شما، به ضمیمه دستوراتی که نشان می دهد چگونه بیشترین بهره را از این تست ببرید، کار را آسان نموده است.

یا آن ها واقعاً مطمئن هستند که این محصول بهتری است و تغییر به آن، احتیاج به هیچگونه فکری ندارد یا اینکه امیدوارند اینگونه باشد و یا ترکیبی از هر دو مورد است.

در هر صورت، بنظر می رسد که این ارتقاء بسیار محبوب است و یا شاید به این علت که سامسونگ، یک منبع بسیار عظیم از واحدهای اجاره ای ندارد، اینگونه بنظر می رسد.

تنها گوشی در دسترس طبق این پست، گوشی Galaxy S6 edge است. گوشی Galaxy S6 Plus و نیز گوشی Galaxy Note5، هر دو بعنوان دسترس ناپذیز طبقه بندی شده اند.

گوشی Galaxy S6 معمول، که در ماه گذشته آن را پوشش داده ایم، بخشی از این ارتقاء نمی باشد.

شما درباره ارتقای Ultimate Test Drive سامسونگ، چگونه فکر می کنید؟ مهم تر از آن، آیا شما طعمه را خواهید گرفت؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا