usb کابل سامسونگ با شارژ همزمان سه گجت

همیشه باطری و شارژ گجت ها یکی از نارضایتی های کاربران گجت ها بوده . از خالی کردن شارژ زود به زود این دستگاه ها گرفته تا مشکل شارژهای متفاوت و گوناگون . چند سال قبل بعد از اجبار اتحادیه اروپا به ایجاد یک رابط شارژ و دیتای یکسان برای همه گجت ها و پیشنهاد استفاده از مینی یو اس بی ها به شرکت های بزرگ تولید کننده ، تقریبا بسیاری از مشکلات برطرف شد و الآن با داشتن یک گجت جدید تقریبا می توانیم مطمئن باشیم در هر جایی یک شارژر مشابه در دسترس داریم . اما مشکل بعدی نیاز به چندین شارژر برای حمل کردن و همچنین چند پریز برق است . فرض کنید در یک مسافرت همزمان شارژ تبلت و اسمارتفون تمام می شود . چکار می کنید؟ سه ساعت برای شارژ تبلت و یکی دو ساعت هم برای اسمارتفون احتیاج دارید کدام را اول شارژ می کنید ؟!!!

BNNOOR341BNNOOR

اینجاست که غول کره ای یکبار دیگر دست به ایجاد محصولی مبتکرانه و جدید زده است . شارژر چند سر سامسونگ برای شارژ همزمان چند گجت !!!

این شارژر جدید که به نام “Multi-Charging Wall Charger” نام گذاری شده است توانایی شارژ همزمان سه گجت را داراست . 

BNNOOR239BNNOOR

اما نکته ای که قابل تامل است میزان خروجی آمپر این کابل است . میزان استانداردی که سامسونگ برای این کابل در نظر گرفته 2 آمپر است اما برای هر سه سر . یعنی در صورتی که یک سر متصل باشد میزان 2 آمپر خروجی ، دو سر متصل میزان 1 آمپر خروجی و در صورتی که هر سه سر متصل باشی میزان 678 میلی آمپر خروجی به هر یر داده می شود . پس با این حساب سرعت شارژ شدن بسته به حجم باطری هر گجت و میزان گجت های متصل به شارژر متفاوت است . سامسونگ پیشنهاد می کند جهت استفاده از این کابل از شارژرهای مرغوب و قوی استفاده کنید تا بتواند انرژی مورد نیاز هر سه سر را تامین کند .

BNNOOR138BNNOOR

قیمت این محصول ابتکاری سامسونگ 40 دلار است همچنین سامسونگ اعلام کرده است می توانید این کابل یو اس بی را برای هر نوع گجتی استفاده کنید . اما هنوز از طرف تیم پشتیبانی دیگر شرکت ها اعلام حمایتی صورت نگرفته است شاید باید منتظر محصول جدیدتر و هوشمندانه تری از آن ها باشیم !

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا